Неділя, 05 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Сеул ввів сезонні обмеження для старих дизельних автомобілів

1 хв на прочитання10 Грудня 2019, 18:34 367
Поділитись:

Адміністрація Сеула вирішила експлуатувати сезонну систему контролю рівня мікропилу. Мова йде про обмеження старих дизельних автомобілів, яким заборонили їздити з 1 грудня по 31 березня 2020 року.

Під дію заборони потрапляють дизельні автомобілі з п'ятим рівнем викидів вуглекислого газу.

Протягом чотирьох місяців вводиться заборона на в'їзд старих дизельних автомобілів в центральний район корейської столиці. Мова йде про так звану «зелену зону», встановлену по периметру чотирьох історичних головних воріт Сеула. До складу зони також входять вісім районів округу Чонно-гу і семи районів округу Чун-гу.

Обмеження для машин зі старими дизельними моторами здійснюється з шостою ранку до дев'ятої години вечора. Порушення заборони каратиметься штрафом в розмірі 200 доларів. За виконанням обмежень стежитимуть 119 камер відеоспостереження, встановлених на 45 пунктах в'їзду в установлений район.

Згідно рішенню міністерства екології, дизельним автомобілям з первинною реєстрацією до 1 липня 2002 року, а також бензиновим, виробленим до 1987 року, заборонено в'їжджати в зону. Що стосується великогабаритних машин, то заборонена експлуатація дизельних автомобілів, вироблених до 1 липня 2002 року, та бензинових і газових, вироблених до 2000 року.

Адміністрація Сеула також ввела систему бонусних миль для домашніх господарств і виробників, які знизили витрати на опалення. Крім цього, посилили контроль за компаніями, які випускають мікропил. Раз на тиждень здійснюється прибирання доріг від пилу. Очікується посилення перевірки якості повітря в приміщеннях, в тому числі дитячих домах та медичних установах.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.