Догори
Дати відгук

Британцям платитимуть до 3000 фунтів стерлінгів за відмову від «брудних» авто

Програму як експеримент запустять в одному з міст на два роки.

1 хв на прочитання23 Лютого 2021, 14:08
Програму як експеримент запустять в одному з міст на два роки Програму як експеримент запустять в одному з міст на два роки
Поділитись:

Світ рухається «зеленим» курсом, країни готові впроваджувати проекти та заохочення з тим, щоб повітря ставало чистішим і зменшувався рівень викидів. Так, у Великобританії уряд готовий  платити до 3000 фунтів стерлінгів автовласникам, які відмовляться використовувати власні автомобілі з бензиновими та дизельними двигунами.

Ініціативу реалізує уряд у межах нової програми з ослаблення залежності великих міст від автомобілів, що має призвести до зниження рівня завантаженості доріг і покращення якості повітря, передає mind.ua

Програма орієнтована на власників дизельних автомобілів, випущених до 2016 року, і власників бензинових автомобілів випуску до 2006 року, для початку буде запущена у місті Ковентрі і, можливо, на півдні Англії. У Ковентрі власникам «брудних» автомобілів запропонують на два роки відмовитися від них, а їм на картку буде перерахована грошова сума у розмірі від 1500 до 3000 фунтів. Витрачати кошти можна буде на оплату громадського транспорту, таксі, каршерінг, оренду велосипедів, електроскутерів.

Зазначається, що після закінчення дворічного терміну ефективність програми буде проаналізована. Фахівці зроблять оцінку необхідного обсягу вкладень у програму, щоб вона справді стимулювала до тривалих змін у звичках людей щодо транспортних засобів.

Як розраховує місцева влада, поступово використання коштів платників податків для підтримки цієї програми буде замінюватися інвестиціями приватних компаній.

Нагадаємо, що Tesla випустить фургон, на якому можна їздити навіть у разі апокаліпсису.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.