Середа, 21 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Роман Абрамовський визнав, що Міндовкілля досі використовує російські ресурси для підготовки документів

Роман Абрамовський визнав, що Міндовкілля досі використовує російські ресурси для підготовки документів

2 хв на прочитання23 Вересня 2020, 20:58 663
Поділитись:

Черговий скандал розгорівся навколо Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Так, 21 вересня екологічне відомство на своєму сайті оприлюднило аналітичний документ під назвою «Концептуальні основи плану управління посухами в Україні».

Документ містить 62 сторінки, проте експерти відразу звернули увагу, що у ньому є посилання на російські ресурси із доменом ru, які не визнають приналежність Криму до України та називають півострів територією Російської Федерації.

Зокрема, йдеться про «Северо-Евразийский Климатический Центр. Обзор состояния и тенденций изменения климата 2019 г. Режим доступу за посиланням.

У дискусію під дописом Андрія Андрусевича – експерта із Ресурсно-аналітичного центру "Суспільство і довкілля", відразу включився міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський. Він визнав, що аналітичний документ про управління посухами в Україні справді містить інформацію із російських джерел і назвав це «прикрою помилкою».

«Громадянство в мене українське, як і свідомість. Допущена прикра помилка, яку виправлено. Роз‘яснювальну роботу з фахівцями проведено. Дякую пану Andriy Andrusevych за уважність», - написав Роман Абрамовський.

Нагадаємо, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України було створено у червні 2020 року. З того часу його очолює Роман Абрамовський. За цей короткий час міністерство встигло потрапити у кілька скандалів.  

Нагадаємо, підлегла міністра Абрамовського колекціонує протоколи про корупцію та продовжує працювати на держслужбі.

Крім того, НАЗК перевірить декларацію Міністра Романа Абрамовського.

Також ми розповідали, чому мовчить «екологічний» міністр у скандалі про «плюшки» та внесення правок у закон за 200 тисяч доларів.  

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко