Четвер, 13 Серпня 2020
Догори
Дати відгук

Renault одарує село: кожному мешканцю дадуть новенький електромобіль

Село  є одним з найбільш віддалених населених пунктів Франції

1 хв на прочитання01 Серпня 2020, 12:39 658
Всі фото: autogeek.com.ua Всі фото: autogeek.com.ua
Поділитись:

Компанія Renault вирішила пришвидшити перехід населення на електромобілі й надати кожному жителю одного з французьких містечок по одному Zoe.

Як пише  autogeek.com.ua,  щасливими власниками електромобілів стануть мешканці села Аппі.  Село  є одним з найбільш віддалених населених пунктів Франції й розташовано в Піренеях. Це досить популярне місце еко-туризму, проте поруч відсутні розвинені індустріальні центри.

Автовиробник надасть їм безкоштовно на три роки в користування Zoe. Загалом Renault передасть жителям села 25 автівок – саме скільки мешканців проживають у містечку.

У Renault висловили сподівання, що Zoe з акумулятором в 52 кВт/год та запасом ходу 390 км буде достатньо жителям Аппі для реалізації всіх транспортних потреб. Однак якщо водії електромобілів повідомлять, що Zoe для них не такі зручні, як автівки з ДВЗ, автовиробник використає цей досвід при створенні електромобілів нового покоління.

Відомо, у Toyota заявили про розробку твердотільного акумулятора, який можна буде повністю зарядити всього за 15 хвилин.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.