Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Ліс
  • Прокуратура Прикарпаття відкрила кримінальне провадження через масову вирубку лісів

Прокуратура Прикарпаття відкрила кримінальне провадження через масову вирубку лісів

1 хв на прочитання25 Червня 2020, 21:32
Поділитись:

Прокуратурою Івано-Франківської області розпочато кримінальне провадження за фактами масового знищення рослинного світу, що ймовірно призвело до стихійного лиха на території Івано-Франківської та інших областей. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.

«Прокуратурою Івано-Франківської області за матеріалами УСБУ в області розпочато кримінальне провадження за численними фактами незаконної порубки лісу, що призвело до значних паводків на території Івано-Франківської та інших областей (ст. 441 КК України)», - повідомили в пресслужбі.

Так, встановлено, що у червні 2020 року на території Прикарпаття випала понаднормова кількість опадів, внаслідок чого загинуло 3 особи, підтоплено понад 10 тис. житлових будинків, зруйновано 150 км доріг та 90 мостів, пошкоджено 586 доріг та 169 мостів, знищено 4146 м берегоукріплення. Їх виникнення, ймовірно, стало можливим внаслідок масового знищення об’єктів рослинного світу, порубки лісів, неналежного здійснення лісогосподарської діяльності та невиконання заходів з охорони навколишнього природного середовища посадовими особами.

«На даний час тривають першочергові слідчі дії. Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчому відділу УСБУ в області. Про хід його розслідування громадськість буде поінформовано додатково», - зазначили в прокуратурі.

Нагадаємо, екологи заявили Кабміну: не виконуєте закон про заборону рубок, то отримуйте паводок.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.