Догори
Дати відгук

Продукти для здоров’я серця: радять дієтологи

Науковці «заново відкрили» вітамін К.

2 хв на прочитання19 Серпня 2021, 07:40
Поділитись:

Нове дослідження науковців з університету Едіт Кован (УЕК) показало, що споживання продуктів, багатих на вітамін К, на 34 % зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань (включаючи атеросклероз). Про це розповідає Асоціація дієтологів України.

Дослідники вивчили дані понад 50 000 осіб, які брали участь у данському дослідженні здоров’я, харчування та раку протягом 23-річного періоду. Дослідники зробили висновок, що люди, які споживали більше продуктів із вмістом вітаміну К, мали менший ризик розвитку серцево-судинних захворювань, пов’язаних із атеросклерозом (відкладання жирових бляшок на внутрішній поверхні стінок артерій).

Існує дві форми вітаміну К: вітамін К1 надходить до нашого організму переважно з зелених листових овочів та рослинних олій, тоді як вітамін К2 міститься у м’ясі, яйцях та ферментованих продуктах, таких як сир.

Дослідження показало, що люди, які у високій кількості споживали вітамін К1, на 21 % рідше були госпіталізовані із серцево-судинними захворюваннями, пов’язаними з атеросклерозом.

При вживанні вітаміну К2 зниження ризику госпіталізації із серцево-судинними захворюваннями становило 14%.

Також зменшення ризиків спостерігалося для всіх типів серцевих захворювань, пов’язаних із атеросклерозом, особливо для захворювань периферичних артерій (зменшення ризиків на 34 %).

Дослідники з УЕК разом із головним автором дослідження доктором Нікола Бондонно зазначили, що результати зазначеного аналізу вказують на те, що споживання більшої кількості вітаміну К може бути важливим для профілактики атеросклерозу та супутніх серцево-судинних захворювань.

Поточні дієтичні рекомендації щодо споживання вітаміну К зазвичай базуються лише на кількості вітаміну К1 для забезпечення нормального згортання крові.

Однак з’являється все більше доказів того, що споживання вітаміну К, окрім показань у чинних рекомендаціях, також може забезпечити захист від розвитку інших захворювань, таких як атеросклероз.

Хоча для повного розуміння впливу вітаміну К необхідні додаткові дослідження, дослідники запевняють, що його дія полягає у захисті від накопичення кальцію у великих артеріях організму, що перешкоджає кальцифікації судин.

Також ми розповідали, як кардіолог дає п’ять шкідливих порад та одну корисну.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я
Більше з GreenPost
В Білорусі у 2021 році зазнали репресій півсотні екологічних некомерційних організацій
1 хв на прочитання2 години тому
Дива агрономії: фермер з Одещини придумав як вирощувати капусту та економити на поливі
1 хв на прочитання8 годин тому
Хіміотерапія більше не знадобиться: онколог радить засіб від раку
3 хв на прочитання11 годин тому
Медсестра відділення анастезіології, реанімації та інтенсивної терапії рятує життя на фронті
1 хв на прочитання12 годин тому
Синоптики розповіли якою буде погода сьогодні, 16 жовтня
1 хв на прочитання13 годин тому
Відмінності між чоловіками і жінками: наскільки все серйозно
2 хв на прочитання14 годин тому
COVID-19: в Україні майже 13 тисяч нових хворих та 4 "червоної" зони з понеділка
1 хв на прочитання15 годин тому
Чому, перегодовуючи дитину, ви на все життя прирікаєте її на боротьбу із зaйвою вaгою
2 хв на прочитання16 годин тому