Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Продавали неіснуючі дрова та авто: викрито у шахрайстві двох ув’язнених одеської колонії

Продавали неіснуючі дрова та авто: викрито у шахрайстві двох ув’язнених одеської колонії

Йдеться про незаконне заволодіння чужим майном шляхом обману

2 хв на прочитання28 Вересня 2023, 19:49
Поділитись:

Зловмисники були засуджені за крадіжки до трьох та чотирьох років позбавлення волі. Нині чоловікам повідомили про підозру за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України. Тепер їм загрожує ще три додаткових роки в’язниці.

Злочинну діяльність утриманців одеської колонії викрили та припинили співробітники Управління стратегічних розслідувань в Одеській області спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП в Одеській області та відділу поліції № 1 Одеського районного управління поліції № 1. Про це йдеться у пресрелізі Одеського районного управління поліції № 1.

Правоохоронці встановили, що 29-річний ув’язнений розмістив на одному із сайтів авторинків України оголошення щодо продажу «Volkswagen Touareg» за привабливою ціною. Зацікавившись транспортним засобом, до «продавця» звернулася одеситка. Він запевнив жінку, що розпочне процес переоформлення автомобіля, щойно вона внесе завдаток у сумі 6000 гривень на його банківську картку. Та погодилася, і щойно правопорушник отримав від потерпілої кошти, відразу заблокував її.

Також поліцейські з’ясували, що схожу схему протиправного збагачення випробовував і 39-річний ув’язнений. Тільки він розміщував в інтернет-мережі оголошення про продаж дров з дуба, акації та ясена за ціною, нижчою від ринкової, на умові передоплати. Одного з місцевих чоловіків зацікавила така пропозиція, він перерахував «продавцеві» на вказану ним банківську карту завдаток у розмірі 2500 гривень, після чого теж був заблокований.

«За наявності достатніх доказів, зібраних поліцейськими, слідчі під процесуальним керівництвом Малиновської окружної прокуратури міста Одеси повідомили фігурантам про підозру за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне заволодіння чужим майном шляхом обману, тобто шахрайство, вчинене повторно. Її санкція передбачає покарання у вигляді штрафу від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить від 51000 до 68000 гривень, або виправних робіт на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років. Наразі правоохоронці встановлюють причетність чоловіків до аналогічних майнових злочинів. Слідство триває», - повідомила старша слідча територіального відділу поліції Наталя Мойсеєва.

Вкотре застерігаємо громадян від таких зловмисників і закликаємо не перераховувати кошти за товар чи послуги наперед. Надавайте перевагу оплаті за товари та послуги після їх отримання.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко
Зображення з відкритих джерел
"Хлорована в'язниця": ціна розваги
5 хв на прочитаннягодина тому
Фото: life.kyiv.ua
Київ у диму: після нічної атаки РФ різко погіршилась якість повітря
2 хв на прочитаннягодина тому
Прапор Євросоюзу та вітряки та сонячні панелі. Зображення створено ШІ
Європейський Союз планує зменшити викиди CO2 на 90 % до 2040 року. Чи можливо?
5 хв на прочитання3 години тому
Лаборантка тримає кролика. Зображення згенероване ШІ
Досліди на тваринах. Що насправді відбувається з тваринами у лабораторіях?
4 хв на прочитання5 годин тому
Секрети сучасного ландшафтного дизайну: як створити стильний і невибагливий сад на невеликій ділянці (ФОТО)
3 хв на прочитання11 годин тому
«Гарячий атом» — Швейцарія зупинила блок АЕС через аномальну спеку
2 хв на прочитання12 годин тому
У повітрі біля епіцентру вибуху на Житомирщині зафіксовано перевищення шкідливих речовин
1 хв на прочитанняВчора
Рубки на 57 млн грн: ДБР повідомило про підозру керівництву лісгоспу на Тернопільщині
1 хв на прочитанняВчора