Правильне підживлення для гортензій у сезон: запорука пишного цвітіння

2 хв на прочитання28 Червня 2024, 19:30
Зображення згенероване ШІ

Розкішне цвітіння гортензії отримати дуже легко.

Однією із суттєвих і найважливіших процедур догляду за гортензією є весняне та літнє підживлення. На бідному на поживні речовини ґрунті навряд чи можна побачити гарне та розкішне цвітіння рослини. 

Гортензія добре росте та пишно цвіте лише на слабокислому ґрунті. Тому важливо регулярно підкислювати ґрунт навколо гортензій.

Які добрива підходять для гортензії

З метою підживити кущ вперше в сезоні, що наступив, ви можете використовувати цільові засоби з магазину, азотні суміші або органіку (за винятком попелу).

Перед тим як приступити до підживлення, виміряйте рівень рН – він повинен дорівнювати 5,5.

Після цього займіться підготовкою куща, розпушивши верхній шар ґрунту навколо. Якщо волога земля, можна вносити поживний склад, суху ж варто попередньо полити.

Завершальним штрихом, про який не варто забувати, стане мульчування з використанням органіки – опад сосни, соснова кора, соснові шишки, верховий торф і т.д.

Для підкислення грунту можна використовувати народні засоби, а саме кислі продукти – кефір, кисле молоко, ряжанку, скисле молоко. Молочні продукти розводять у пропорції два літри речовини на десять літрів води.

станнє підживлення проводиться наприкінці літа чи восени. Останній раз удобрити гортензію слід наприкінці серпня чи у вересні. Процедура в ці терміни необхідна для підготовки чагарника до зимівлі, щоб багаторічник заклав нові квіткові бруньки для майбутнього сезону. Вносяться фосфорно-калійні добрива – монофосфат калію або поєднання сульфату калію і суперфосфату.
Відмінним рішенням буде використання готових комплексних препаратів, призначених саме для осіннього підживлення.

Більше новин читайте на GreenPost.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: