Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • Не варто купувати дорогі засоби для «чищення» печінки та кишківника, це можна зробити простіше — кардіолог

Не варто купувати дорогі засоби для «чищення» печінки та кишківника, це можна зробити простіше — кардіолог

Організм самостійно позбудеться токсинів, треба йому лише трошки допомогти.

1 хв на прочитання10 Березня 2023, 07:38
Поділитись:

Серед несумлінних продавців популярні деякі види «чищень», зокрема «чищення» печінки та кишківника. Про це розповідає лікар-кардіолог Анна Солощенко.

«Не варто купувати дорогі і часто шкідливі засоби, щоб почистити ці органи. Повірте, в нашому організмі все налагоджено до рівня досконалості. Печінка, ворсинки кишківника працюють без перерви на сон або обід 365 днів на рік. Достатньо просто розвантажити їх, зменшуючи кількість «сміття», яке їм доводиться вигрібати щодня», — говорить лікар.

Щоб організм самостійно позбувся токсинів, кардіолог радить влаштувати розвантажувальний день, створити звичку двічі-тричі на місяць обходитися без м’яса. Також можна використовувати більш економні способи приготування їжі, відмовитися від алкоголю і важкої їжі.

«Окремо хочу сказати про ворсинки нашого кишківника — невтомних робітників, які сприяють чищенню нашого кишківника, що має неабияке значення для здоров’я і довголіття. Як їм допомогти або принаймні не заважати? Наші ворсинки дуже полюбляють продукти, які містять велику кількість клітковини (овочі, бобові, цільнозерновий хліб, злаки), і йогурти, які містять корисні бактерії. Не забувайте балувати їх щодня, бо вони обстоюють ваше здоров’я», — наголошує Анна Солощенко.

Також «розчинити холестеринові бляшки можна лише разом зі стінкою самої судини»: кардіолог розповідає, як «чистити судини».

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.