Догори
Дати відгук

Міндовкілля спромоглося позбавити ліцензії львівського горе-утилізатора

Саме про цю компанію рік тому видання «GreenPost» написало одним із перших та ініціювало власне журналістське розслідування.

2 хв на прочитання07 Квітня 2021, 16:05
Міндовкілля позбавило ліцензії скандальне ТОВ «Екологічні переробні технології», яке викидало медичні відходи під Києвом Міндовкілля позбавило ліцензії скандальне ТОВ «Екологічні переробні технології», яке викидало медичні відходи під Києвом
Поділитись:

Міністерство захисту довкілля нарешті позбавило ліцензії скандальне ТОВ «Екологічні переробні технології». Компанія спеціалізувалася на утилізації складних медичних відходів, але виявилася недобросовісним виконавцем заявлених робіт.

Про це написав на своїй сторінці у FB колишній керівник Державної екологічної інспекції Столичного округу Сергій Волков.

«Справедливість все ж таки є. Цілий рік знадобилося, щоб зупинити діяльність ліцензіата, який порушував природоохоронне законодавство! Зрозуміло,  що будуть суди, апеляції, але Міндовкілля зробило крок — позбавило ліцензії цю компанію. Компанію, яка мала всі необхідні документи та технології, але жага наживи керівництва призвела до кримінальних дій», — написав Сергій Волков.

Нагадаємо, протягом останнього року у медіа з’являлася резонансна інформація про виявлені медичні відходи на околицях Вишгорода. Як вдалося тоді з’ясувати правоохоронцям, відходи належали саме ТОВ «Екологічні переробні технології»

У своїх документах компанія стверджувала, що всі необхідні потужності для знищення небезпечних відходів розташовані у Львові, але як виявилось, до місця Х їх не довозили вже неодноразово. Слід зазначити, що за законодавством компанія має право здійснювати свою діяльність за місцем провадження своєї господарської діяльності, тобто у Львові, а ніяк не в інших областях і просто неба. Це логічно, бо саме там має розташовуватися матеріально-технічна база для знешкодження.

В результаті відходи опинилися просто на околиці Вишгорода.

Міндовкілля як орган, що видає ліцензії на право утилізації, своєю чергою не поспішало позбавляти ліцензії недобросовісного ліцензіата, вкотре наражаючи на небезпеку мешканців столиці та столичного регіону і не лише. Хоча правоохоронними органами була проведена робота в цьому напрямку, а засобами масової інформації висвітлено та поставлено до відома міністерство

На початку нинішнього року з’явилася інформація про виявлені медичні відходи просто неба на території Миколаївської області. Тоді правоохоронці також встановили, що вони належали ТОВ «Екологічні переробні технології». «GreenPost» також про це писав і закликав міністерство вжити заходів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.