Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Advances in Nutrition , це пов'язано з тим, що мигдаль містить не тільки необхідні поживні речовини, але також харчові волокна і жирні кислоти омега-3.
Дослідження показало, що дорослі, які їли близько 1,5 унції мигдалю на тиждень (45-50 грамів), зазнали зниження маси тіла і ліпопротеїнів низької щільності або поганого холестерину в порівнянні з контрольною групою.
Що робить мигдаль таким корисним для серця?
За словами дієтолога з США Лорі Недеску, мигдаль своїми серцевими якостями завдячує високому вмісту поживних речовин, зокрема, запасам мононенасичених жирів.
Мононенасичені жири знижують рівень холестерину, а також допомагають розвивати і підтримувати клітини вашого тіла. Крім мононенасичених жирів, мигдаль містить білок, вітамін Е і мінерали (магній, калій, мідь і цинк), які підтримують загоєння і імунітет.
Мигдаль також багатий рослинними з'єднаннями флавоноїдами: катехін, епікатехін, кверцетин, кемпферол та ізорамнетін. Вони діють як потужні антиоксиданти.
Вживання всього 50 грамів мигдалю на тиждень знижує ймовірність атеросклерозу.
Мигдаль можна готувати і вживати в їжу різними способами. Його можна не тільки їсти як корисний перекус, але і використовувати в якості начинки для салатів і смузі на сніданок, запікати, подрібнювати і додавати в органічне і корисне парфе і навіть подрібнювати в горіхову пасту.
Більше новин читайте на GreenPost.