Догори
Дати відгук

На Вінниччині ветеран виготовляє мед щасливих бджіл

Одним із цікавих продуктів від «МедоБар» є бонбоньєрки.

1 хв на прочитання14 Грудня 2021, 13:15
Мед Мед
Поділитись:

За словами ветерана ООС Сергія Бондаренка, після звільнення з ЗСУ він вирішив відкрити власну справу. У нього була пасіка, але перші бджоли були надто агресивними. Наразі на його пасіці — переважно бджоли породи Карніка. Вони не кусаються, бо щасливі.

«Коли повернувся на мирну землю, думав, чим би то мені зайнятися. Щоб не сумно було, та з користю для сімейного бюджету. Марія, моя дружина, подала ідею робити смаколики з меду горіхів і сухофруктів. Це сподобалося, і ми почали готувати разом із нею. Поки кулінарили на кухні, міркували, якщо б відкрили власну фірму, як би її назвали? Мій позивний — Борода. Само по собі слово співзвучне із словом бар. От і вийшло — «МедоБар», — розповів SEEDS Сергій Бондаренко.

Одним із цікавих продуктів від «МедоБар» є бонбоньєрки. Це невеличкі подарункові баночки з горіхами чи сухофруктами залитими медом. Також Сергій виготовляє ягідні пасти: «Медова чорничка», «Медова малина», «Медова суничка», «Медова смородина». 

Наразі в його асортименті є безліч смаколиків — медові пасти з ягодами та горіхами, подарункові бонбоньєрки, різні види меду, прополіс та ін. Свою продукцію крафтовики називають медом щасливих бджіл.

Зазначимо, українки виробляють унікальний крафтовий крем-мед: із гарбузовим насінням, малиною, мигдалем.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.