Догори
Дати відгук

На Полтавщині стартувала «Битва агротитанів» (фото, відео)

Запрошені гості та тисячі глядачів зможуть гідно оцінити 300 новітніх розробок у галузі сільського господарства.

1 хв на прочитання27 Серпня 2020, 16:59
Фото зі сторінки "Битви агротитанів" у Facebook Фото зі сторінки "Битви агротитанів" у Facebook
Поділитись:

27 серпня у селі Попівка Карлівського району на Полтавщині розпочалася одна з наймасштабніших агроподій місяця - демонстрація сільськогосподарської техніки “Битва агротитанів”. Про це повідомили на Facebook-сторінці, яка висвітлює захід. 

“У нас представлена не лише сільськогосподарська техніка для забезпечення потреб фермерських господарств будь-якого розміру, а й все, що необхідно для повноцінного функціонування агрогосподарства: логістичні послуги, системи точного землеробства, паливно-мастильні матеріали, різноманітні фінансові інструменти, добрива, засоби захисту”, - сказала керівник проекту Алла Ачкевич

Учасники демонстрації, гості та представники ЗМІ зібралися на території підприємства “Лана-Агро”, де відбуватиметься показ. 

Відкрив демопокази рулонний прес-підбирач PÖTTINGER. Його камера має 18 пресувальних вальців із ланцюговим приводом і дозволяє формувати рулони зі стерні та кормових діаметром 1,3 м. Прес-підбирач має потужність в 80 кінських сил та оснащений 16 ножами. Це дозволяє йому робити 540 обертів за хвилину. 

Битва титанів триватиме на Полтавщині ще один день. За цей час гості зможуть оцінити 300 зразків іноземної та вітчизняної сільськогосподарської техніки під час одночасних та персоналізованих показів. Це комбайни, бункери-перевантажувачі, зерновози, мульчувачі, сівалки, обприскувачі, розкидачі добрив, ґрунтообробна техніка. 

На учасників і гостей також чекає екскурсія на елеватор та завод KMZ.

GreenPost уважно стежить за найбільшою агро-подією на Лівобережній Україні та продовжить надавати матеріали з місця подій.

Нагадаємо, що з 11 по 14 серпня у Києві в Національному комплексі “Експоцентр України” відбувалася 32-га Міжнародна агропромислова виставка “АГРО-2020”.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.