Догори
Дати відгук

На Одещині браконьєр наловив морських скатів на 480 тисяч гривень

Прибережна зона, у якій здійснював вилов браконьєр, входить в межі національного природного парку «Тузлівські лимани».

1 хв на прочитання11 Червня 2024, 06:38
На Одещині браконьєр наловив морських скатів на 480 тисяч гривень На Одещині браконьєр наловив морських скатів на 480 тисяч гривень
Поділитись:

Учора, 9 червня,  прикордонники ВІПС «Приморське» зафіксували в прибережній акваторії Чорного моря, - гумовий човен з рибалкою, його напарник чекав на березі.

Про це повідомили у Національному природному парку «Тузлівські лимани».

Прикордонники дісталися до місця і доправили рибалку на берег, зі знаряддями лову і з рибою скат, у кількості 11 штук та декількома крабами. Ловці були без документів, що посвідчують особу.

Прибережна зона, у якій здійснював вилов браконьєр, входить в межі національного природного парку «Тузлівські лимани». Попередня сума збитків сягає понад 480 тисяч гривень.

Прикордонники викликали поліцію та представника національного природного парку. Поліцейські оформили матеріали, дані внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР).

Національний природний парк «Тузлівські лимани» нагадує:

 “В період дії воєнного стану ЗАБОРОНЕНО вихід плавзасобами (будь-якими) на акваторію Чорного моря та Тузлівських лиманів.Перебувати без ДОКУМЕНТІВ, що посвідчують особу, в контрольованому прикордонному районі та особливо під час дії воєнного стану, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. Здійснювати вилов водних біоресурсів без дозвільних документів, в заборонених місцях, забороненими знаряддями лову, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ”, - йдеться у повідомлені.

Більше новин читайте на GreenPost

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.