Догори
Дати відгук

Міністерство захисту довкілля розробляє новий Кодекс про надра

Документ на розгляд нардепів планують представити вже до кінця року.

1 хв на прочитання04 Серпня 2020, 17:54
Поділитись:

Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України почало роботу над новою редакцією Кодексу про надра. Про це повідомляють на Facebook-сторінці відомства.

Документ розроблятимуть разом із фахівцями Проєкту ЄС.

“Кодекс стане уніфікованим документом, що закладе підґрунтя для раціонального використання енергетичних ресурсів, забезпечить прозорість та рівний доступ усіх суб’єктів господарювання до користування надрами, а також стимулюватиме зниження вартості енергоносіїв для громадян за рахунок нарощування видобутку корисних копалин”, - сказав перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський.

Розробка нового Кодексу про надра передбачена Указом Президента № 874/2019.До розробки Кодексу долучилась команда проєкту “Новий кодекс України про надра”, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Консорціумом у складі експертів Projekt-Consult (Німеччина), MinPol (Австрія) та Офісу ефективного регулювання BRDO (Україна).

Як писав GreenPost раніше, 13 липня Національна Асоціація добувної промисловості України презентувала програму реформи надрокористування.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.