Догори
Дати відгук

Медичну маску "навчили" виявляти симптоми COVID-19 ( відео)

1 хв на прочитання13 Вересня 2020, 14:49
Поділитись:

Вчені з Сінгапуру розробили спеціальну систему датчиків, здатну виявляти ознаки зараження коронавірусом. Ці датчики збирають дані про температуру тіла, насичення крові киснем, артеріальний тиск і частоту серцебиття. Всю цю систему можна вшити в багаторазову або одноразову маску в ті місця, з якими стикаються щоки, пише Straits Times.

Теоретично маску, забезпечену чіпами, можна випрати і використовувати повторно.

“Ми побачили, що коли пацієнти з COVID-19 перебували в палатах-ізоляторах, медпрацівники повинні були входити туди знімати показники температури і показники насичення крові киснем кожні 30 хвилин або близько того… Тому ми поставили собі питання: чи можна допомогти працівникам, які перебувають на передньому краї боротьби з коронавірусом, і знизити ризики, з якими вони стикаються“, – заявив професор і виконавчий директор Інституту дослідження матеріалів та інженерної справи Ло Сянь Цзюнь.

В Україні за минулу добу виявили 2 476  нових випадки зараження коронавірусом. Від початку епідемії загалом їх зафіксовано 154 335.

Україна у рейтингу країн світу за кількістю хворих займає 24 позицію. Країна вже "перегнала" за показниками Канаду, де з початку пандемії зафіксовано 135 626 випадків "корони" та Ізраїль, в якому виявлено 148 564 хворих на коронавірус.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.