Догори
Дати відгук

Масово вивозиться зерно зі всіх елеваторів — мер Мелітополя вважає, що росіяни готують голодомор

З окупованих територій півдня України росіяни масово вивозять зерно.

2 хв на прочитання04 Травня 2022, 10:43
Поділитись:

На сільськогосподарських підприємствах тимчасово окупованого міста Мелітополя, що в Запорізькій області, набирають обертів пограбування та вивіз майна. Міський голова Мелітополя Іван Федоров повідомив, що в Мелітопольському районі окупанти масово вивозять зерно зі всіх елеваторів, а фермерам пропонують залишити в себе 30% нового врожаю, а 70% заберуть собі.

Про це він сказав в ефірі Всеукраїнського інформаційного телемарафону,  передає Цензор.Нет.

«Сьогодні вже очевидно те, що на наших окупованих територіях окупанти намагаються зробити голодомор…Сьогодні масово вивозиться зерно зі всіх елеваторів, сьогодні масово вивозиться зерно зі всіх токів і сьогодні окупанти ведуть перемовини з фермерами і їм пропонують залишити в себе 30 % врожаю, який вони зберуть, а 70% вони будуть намагатися забрати у фермерів», – розповів він.

За словами Федорова, серед населення вже не залишилось нікого, хто б підтримував росіян, особливо після того, як вони в Мелітополі підняли радянський прапор.

«Два дні тому на центральній площі міста вони підняли радянський прапор і цим вчинком відвернули від себе навіть ту невелику кількість, яка підтримували російську окупацію. Раніше це були не більше 7-8%, сьогодні зовсім не залишилося тих, хто підтримує окупацію», – додав мер.

Іван Федоров також повідомив, що окупанти працюють як НКВД і вже викрали біля 400 людей.

Як ідеться у повідомленні пресслужби законодавчих зборів Красноярського краю, для цього зерно мають намір примусово вилучати у фермерів.

“Експропріація надлишків минулорічного та нинішнього врожаю фермерів Херсонського регіону стане одним з інструментів надання допомоги малим формам господарювання, споживчим кооперативам", - “аргументували” своє рішення красноярські депутати.

Голова російського комітету з агрополітики Владислав Зирянов заявив, що “такий досвід” можна “успішно впровадити” в інших регіонах Росії.

“Після досягнення всіх цілей "військової операції" РФ в Україні, збільшити обсяги постачання для внутрішнього російського споживача можна буде також за рахунок переміщення продовольства з інших південних регіонів, взятих під контроль”, — заявив він.

Відомо, українські фермери збільшують вирощування сої.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.