Люди гинуть: зміна клімату впливає на серцево-судинну систему

1 хв на прочитання23 Липня 2020, 12:40

Вчені попереджають про зв'язок між високими температурами, госпіталізацією через хвороби серцево-судинної системи і прискоренням глобального потепління.

Науковці довели, що глобальне потепління збільшує ризик серцевих захворювань.  Як пише  24tv.ua,  екстремальні температури, як холодні, так і гарячі, є відомими факторами ризику серцево-судинної захворюваності та смертності.

За останні десятиліття серцевих захворювань стало в рази більше. А глобальна зміна клімату збільшує тривалість та інтенсивність екстремальних температур. 

У новому дослідженні вчені використовували дані про 1 855 717 госпіталізаціях з хворобами серця у Квінсленді (Австралія), в період з 1995 по 2016 роки, щоб вивчити зв'язок між температурою і госпіталізацією.

Так, у період з 1995 до 2016 року середньодобова температура у Квінсленді збільшилася з 20,9 ° C до 21,7 ° C, а щорічне число серцево-судинних госпіталізацій збільшилася від 46 730 до 123 477.

"Незалежно від віку, статті й кліматичних зон відносний ризик серцево-судинних госпіталізацій, пов'язаних з високими температурами, збільшувався з часом, але вплив низьких температур з часом зменшувалася. Подальше збільшення величини теплового впливу було більшим у чоловіків, ніж у жінок. Та вищим у людей у ​​віці до 70 років в порівнянні з людьми у віці 70 років і старше", - ідеться у дослідженні вчених.

Додамо, катастрофічне глобальне потепління прийде у найближчі 5 років

 

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: