Медики використали технології віртуальної реальності, щоб продемонструвати вплив коронавірусу на легені людини. Відео демонструє легені 59-річного чоловіка у якого ще кількі днів тому не було ніяких симптомів коронавірусу.
"Ми бачимо, що легені швидко і прогресивно пошкоджувались, так що йому потрібні більш високі рівні підтримки від вентилятора, і це дійшло до того, що йому потрібна максимальна підтримка вентилятора", - сказав доктор Кіт Мортман, голова відділення торакальної хірургії лікарні Університету Джорджа Вашингтона.
"Існує дуже різкий контраст між зараженою вірусом легенею та більш здоровою сусідньою тканиною легенів. І між ними така різниця, що не треба бути професором медицини, щоб зрозуміти ці картинки. Це те, що широка громадськість може побачити і почати по-справжньому розуміти силу пошкодження легень. Пошкодження, які ми спостерігаємо, не обмежується жодною частиною легені. Це важке дифузне ураження обох легень", - заначив Мортман.
Хоча ЗМІ повідомляють про те, що ризик виникнення важких симптомів є найбільш поширеним серед дорослих людей, доктор Мортман зазначає, що молоді люди теж перебувають у зоні ризику і їх госпіталізують все частіше.
"Це стосується кожної вікової групи та кожної округи, усіх 50 штатів США, це загальнодержавна, глобальна і суспільна проблема", - резюмував Мортман.
Наразі, вірус охопив 199 країн та територій в усьому світі. Вже померло 24 112 людей, а кількість інфікованих сягає понад 536 тисяч осіб. Близько третини населення планети перебувають під карантинними обмеженнями.
США стали новим епіцентром пандемії з найбільшою кількістю інфікованих – майже 86 тисяч, з яких 1301 людина померла. Близько 40 тисяч випадків заражень припадають на штат Нью-Йорк.