Догори
Дати відгук

Лікарі назвали особливо корисний для серця продукт

Він значно знижує рівень холестерину і багатий на вітаміни

1 хв на прочитання16 Березня 2023, 08:11
Поділитись:

Харчування та харчові звички значною мірою впливають на стан здоров'я людини. Як виявилося, для здоров'я серця, контролю холестерину та загального тонусу в раціон варто регулярно вводити кабачки чи цукіні.

Медики запевняють, що кабачки сприяють зниженню ваги та позитивно впливають на організм загалом. У цьому продукті багато поживних речовин.

Дослідження клінічного харчування показало, що ті люди, які регулярно їдять кабачки, мають невисокий рівень поганого холестерину в крові. Цей овоч багатий кальцієм, фосфором, магнієм, цинком, залізом та вітамінами. Усі з перелічених мікроелементів дуже корисні для серця.

Чому саме його рекомендують вживати дієтологи? Причин кілька: овоч недорогий, підходить людям різного віку і найголовніше - з нього можна приготувати велику кількість страв.

Лікарі стверджують, що на відміну від синтетичних вітамінів та мінералів засвоюваність цінних речовин з органічних продуктів у рази вища. Тому з метою профілактики набагато ефективніше їсти натуральні продукти.

Цукіні справді можуть замінити медикаментозні дієти та прийом спеціальних полівітамінів. Вони знижують ризик інфарктів та серцевої недостатності, збагачують організм цінними мінералами. Також овочі легко зберігати замороженими взимку, коли дістати свіжі кабачки із грядки неможливо.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.