Догори
Дати відгук

Коронавірус: три млн гектолітрів французького вина перероблять на санітайзери для рук

Потребують перегонки через зниження продажів під час коронавірусної кризи

1 хв на прочитання05 Червня 2020, 16:20
pixabay pixabay
Поділитись:

Урядове агентство FranceAgriMer заявило, що близько 3 млн гектолітрів потребують перегонки через зниження продажів під час коронавірусної кризи. Відтак, французькі винороби повинні переробити непродане вино на санітайзери для рук і етанол, щоб звільнити місце для виробництва цього року.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Guardian,  винороби постраждали від закриття барів і ресторанів у Франції та за кордоном. Експорт в США, який скоротився вдвічі після того, як адміністрація Трампа ввела 25-відсоткові мита в жовтні минулого року, продовжив знижуватися після спалаху COVID-19.

"З п'ятниці 33 винокурням було дозволено зібрати 2 млн гектолітрів нерозпроданого вина, щоб перетворити його на етанол або водно-спиртовий гель, щоб звільнити місце в льохах виноробів для виробництва цього року. ЄС буде фінансувати дистиляцію", - зазначається у повідомленні.

Відомо, що винороби отримають  78 євро за гектолітр вина з найменуванням, пов'язаним з конкретним регіоном, і 58 євро без найменування.  Спирт, отриманий в процесі дистиляції, буде використовуватися фармацевтичною і косметичною промисловістю, а також для виробництва дезинфікуючого засобу для рук.

Нагадаємо, світові ціни на продовольство продовжують знижуватися в травні, досягши 17-місячного мінімуму.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.