Догори
Дати відгук

Компактний електрокросовер від Volvo ще до початку виробництва розкупили

Старт виробництва означає черговий крок компанії Volvo Cars до скорочення викидів вуглецю від кожного авто на 40 % до 2025 р.

3 хв на прочитання24 Грудня 2020, 14:55
Поділитись:

Електричний кросовер XC40 розроблений за тим же принципом: інноваційні технології та компактний розмір. Покращені рівні інтуїтивного функціонування та вбудовані технології та сервіси Google: Google Assistant, Google Maps та Google Play Store. Понад 400 км відстані за циклом WLTP (Всесвітній цикл узгоджених випробувань транспортних засобів малої вантажопідйомності), і без жодної підзарядки. Престижна нагорода — Авто Року в Європі (European Car of the Year). 

Все це про новий електрокар від Volvo — XC40 Recharge. Автівка, яка, як пише  autogeek, стала основним конкурентом Tesla Model Y. 

XC40 Recharge — перший із декількох повністю електричних автомобілів Volvo, які незабаром надійдуть на ринок. Старт виробництва означає черговий крок компанії Volvo Cars до скорочення викидів вуглецю від кожного авто на 40 % до 2025 р. До того ж року очікується, що 50 % світових продажів бренду становитимуть повністю електрокари, а другу частину — гібридні авто.

Вихідна потужність становить 480 к. с. Акумулятор може заряджатися до 80 % приблизно за 40 хв. завдяки системі швидкого заряджання. Наразі кожен автомобіль, виробництво якого заплановано,  уже проданий.  

Початок виробництва автомобілів супроводжувався власним періодом підготовки,  усі залучені працівники виробництва пройшли поглиблений курс навчання щодо безпечного конструювання електрокарів.

XC40 Recharge — це цілком електрична версія лідера продажів компанії, кросовера XC40. Він став першим автомобілем  Volvo, що отримав престижну нагороду — Авто Року в Європі (European Car of the Year). Його наступнику, електромобілю XC40 Recharge, у майбутньому передрікають таку ж популярність.

Компактний кросовер ознаменував собою нову еру в розвитку автомобілів шведського виробника: розкішний екстер’єр, практичний інтер’єр та інноваційні сервіси підключення. Три роки тому XC40 встановив новий рівень для світового автопрому компактних кросоверів: прогресивне технічне оснащення разом із компактними розмірами для зручного маневрування та подорожей на довгі відстані. 

Нова інформаційно-розважальна система на основі Android пропонує безпрецедентну персоналізацію, покращені рівні інтуїтивного функціонування та вбудовані технології та сервіси Google: Google Assistant, Google Maps та Google Play Store. XC40 Recharge отримав і масштабніші оновлення програмного забезпечення й операційної системи у бездротовий спосіб.

Акумуляторний блок захищений каркасом безпеки, вмонтованим у середній частині кузова. Його розміщення у підлозі авто  — це зміщення центра ваги автомобіля донизу задля кращого захисту від перекидань. У салоні інноваційний підхід до тотальної функціональності надає водіям значний вільний простір, наприклад, у дверях і багажнику. Через відсутність двигуна внутрішнього згорання в автомобілі ще більше вільного простору для зберігання речей завдяки так званому франку — передньому багажнику під капотом.

Відомо, що з наступного року на вітчизняний авторинок вийдуть електрокари від Volkswagen.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.