Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • «Клієнтів-чоловіків у мене завжди було відсотків 10-15»: косметолог розповідає, як змінюються уявлення про чоловічу красу

«Клієнтів-чоловіків у мене завжди було відсотків 10-15»: косметолог розповідає, як змінюються уявлення про чоловічу красу

Сьогодні День догляду за собою для чоловіків.

3 хв на прочитання16 Серпня 2024, 09:09
Зображення згенеровано ШІ Зображення згенеровано ШІ
Поділитись:

16 серпня відзначають День чоловічої краси, або День догляду за собою для чоловіків. Упродовж тисячоліть уявлення про чоловічу красу залишалися приблизно на рівні «трохи гарніший за мавпу — вже красень», хоча людська історія знає й періоди, коли чоловіки (не всі, звісно — лише ті, хто міг собі дозволити) не соромилися навіть користуватися помадами для волосся та спеціальними оліями для бороди. У наш час догляд за собою стає для чоловіка чимось дедалі більш звичним. Які процедури зараз почали робити чоловіки та що полюблять, окрім барбер-шопів? Про це GreenPost розповіла Ірина Попова, яка працює косметологом майже 20 років.

«Раніше чоловіки до мене потрапляли або якщо вони були підлітками з акне, або якщо дружина чи подруга мотивувала мати чистіше (з погляду комедонів) обличчя чи видаляти небажане волосся. Догляд мої клієнти-чоловіки не коригували, косметику не замовляли. Так і лишалися тими, хто має один засіб для очищення волосся та тіла 3 в 1. Сьогодні до мене записуються не лише чоловіки/бойфренди моїх клієнток — можуть просто звертатися», — говорить вона.

Косметолог наголошує, що цілком підтримує такий підхід і доносить своїм клієнтам-чоловікам, що зовнішність «продається» — доглянутий вигляд (найкращий із можливих для цього типу зовнішності, віку та доходу його носія) є однією з ознак успішності.

Ірина Попова розповідає, що клієнтів-чоловіків у неї завжди було відсотків 10-15, проте зараз вони звертаються більш комплексно, як і жінки. Їх цікавлять:

Догляд за обличчям — чистки/пілінги та масажі обличчя з метою підтримання гігієни шкіри та потребою розслабитися.

Форма брів — потреба та бажання коригувати їх форму стала актуальна для чоловіків — ціль не в слідування моді, а радше прибрати жорсткі щетинки, які після 35 чи 40 років починають з'являтися серед бровинок звичайної довжини.

Також заведено коригувати брови, якщо вони ростуть просто на нерухомій частині верхньої повіки. Без них обличчя має більш відкритий і молодий погляд.

«Уколи краси» — чоловіки дуже люблять ін'єкції ботулотоксину за їх ефективність. Навіть при тому, що чоловіків ще менше за жінок толерантні до болю й інших неприємних відчуттів.

«Якщо уколи ботоксу дозволять в умовні 60 виглядати молодшим за однолітків — добре, робитимемо з 35», — говорить Ірина Попова.

✔ Також чоловіків почали хвилювати питання рівного відтінку шкіри та позбування наявної пігментації. Тому вони почали цікавитися процедурами та засобами, які підтримують рівний відтінок шкіри — пілінгами та ретинолом.

І взагалі за наявності бюджету та бажання доглядати шкіру чоловіки із задоволенням купують увесь догляд у косметолога: засоби для вмивання обличчя, догляд після гоління та крем, а також скраб та крем для шкіри навколо очей.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я
ФОТО: ілюстративне / zoda.gov.ua
Шмигаль: Україна отримає понад $450 млн на охорону здоров'я
1 хв на прочитаннягодина тому
Фото: ілюстративне
Спалах на Сонці: вчені попередили про вир магнітних коливань
1 хв на прочитання5 годин тому
Зображення згенеровано ШІ
День прав людини та Всесвітній день прав тварин: що в нас спільного з погляду законодавства
2 хв на прочитання11 годин тому
Законопроект про систему медико-соціальної експертизи
Комітет з питань здоров'я підтримав законопроект, який регулює систему медико-соціальної експертизи
1 хв на прочитанняВчора
За смерть немовляти від алкогольного отруєння матір отримала вирок
1 хв на прочитанняВчора
Зима — «гаряча пора» для травматологів: як уникнути зимових травм
3 хв на прочитанняВчора
Неандертальці виявилися колекціонерами: ось що розповідають науковці
3 хв на прочитанняВчора
Операції не буде — немає світла: обстріли заважають роботі лікарень в Україні, заявляють міжнародні правозахисники
5 хв на прочитанняВчора