Кабмін сьогодні прийняв низку рішень у сфері агросектору та екології 

3 хв на прочитання07 Травня 2024, 16:36
ФОТО: иллюстративное

7 травня у Кабінеті Міністрів України відбулося засідання

Внесено зміни до постанов КМУ від 14.08.2019 N 827 «Деякі питання здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря» і від 25.06.2020 N 614 «Деякі питання Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів» з метою приведення їх у відповідність до ЗУ від 20.03.2023 N 2973-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної системи моніторингу довкілля, інформації про стан довкілля (екологічної інформації) та інформаційного забезпечення управління у сфері довкілля».

Зокрема, внесено зміни до Порядку організації та проведення моніторингу атмосферного повітря, якими:

Уточнено термінологію у постанові КМУ від 25.06.2020 N 614 «Деякі питання Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів».

Затверджено Порядок прийняття, утримання, обслуговування та ведення обліку військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд. Порядок визначає механізм прийняття, утримання, обслуговування та ведення оперативного обліку військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, будівництво яких здійснено державними замовниками відповідно до постанови КМУ від 29.12.2023 N 1415 «Деякі питання підвищення обороноздатності держави на період воєнного стану в Україні».

Здійснено у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства на 2024 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом зменшення обсягу видатків споживання за програмою «Організація діяльності рибовідтворювальних комплексів та інших бюджетних установ сфері рибного господарства» на 19 млн. 256,4 тис. гривень;

збільшення обсягу видатків розвитку за програмою «Проведення земельної реформи» на 15 млн. 840,4 тис. гривень; збільшення обсягу видатків розвитку за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» на 3 млн. 416 тис. гривень з метою надання фінансової підтримки виробникам, які займаються с/г діяльністю з розведення, утримання, вирощування прісноводної риби з метою забезпечення прозорого та ефективного управління земельними ресурсами, створення комплексної системи спостереження за розвитком земельних відносин, створення передумов для запровадження масової оцінки земель, а також збереження земель, які займало Каховське водосховище, для його подальшого відновлення.

Більше новин читайте на GreenPost.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: