Догори
Дати відгук

Інтегративна медицина: метод «4-7-8» допоможе заснути за 60 секунд

Для цього потрібно використовувати метод «4-7-8»

1 хв на прочитання05 Березня 2021, 23:50
Для цього потрібно використовувати метод «4-7-8» Для цього потрібно використовувати метод «4-7-8»
Поділитись:

Іноді безсоння доводить людину до стресу: коли ні втома, ні чай з медом, ні рахування "баранців" не дають бажаного результату. Що робити, якщо заснути не виходить  і щоб не пити снодійне?

Співробітник Університету штату Арізони (США), експерт з інтегративної медицини Ендрю Вейл розповів про простий і дієвий спосіб заснути за 60 секунд. За його словами, для цього потрібно використовувати метод «4-7-8»

Цей спосіб також відомий під назвою «розслаблене дихання», уточнив фахівець. Відповідно до методики, необхідно повільно вдихати через ніс протягом чотирьох секунд, потім затримати дихання на сім секунд і плавно видихати повітря за вісім секунд. Послідовність слід повторювати до тих пір, поки не заснеш.

Як зазначив Вейл, ритмічне і глибоке дихання практикують під час медитації індійські йоги. І це не тільки допомагає позбутися від безсоння, а й впоратися зі стресом. «Це найкращий метод, що дозволяє знову заснути, якщо ви прокинулися серед ночі», - додав експерт.

Нагадаємо, очі потребують отримання поживних речовин не менше, ніж всі інші частини нашого тіла.Тому лікарі радять вживати певні продукти, які захистять від серйозних проблем з очима.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.