Дерево нім широко застосовується у традиційній медицині. У Індії нім відомий як «сільська аптека», «божественне дерево» і «панацея від усіх хвороб»: препарати, зроблені з нього, довели свої лікарські властивості, маючи глистогінну, протигрибкову, протибактеріальну, противірусну, антидіабетичну та заспокійливу дію. Також засоби з німу використовують проти лупи, а олія з насіння дерева використовується для приготування косметики.
Відтепер олія нім стане і біопаливом. Дослідження показали, що біодизельне паливо neem можна отримати за допомогою двоступеневої реакції трансестерифікації з виходом приблизно 88 %, передає ecotown.
Способи виробництва, характеристики та можливості використання масла індійського бузку вивчили як зелене паливо для автомобільних двигунів інженери факультету машинобудування сільськогосподарського та технологічного університету Махарана Пратап в Удайпурі,
Воно має більш високу в'язкість і щільність, ніж звичайне дизельне паливо, отримане з нафти. Теплотворна здатність біодизельного палива так само дещо менша.
Однак суміш біопалива з нафтохімічним паливом у співвідношенні 5:1 має схожу на звичайне дизельне паливо в'язкість. Це дає змогу застосовувати його у дизельних двигунах.
Економічність двигунів, що працюють на біопаливі, істотно не змінилася. Але знизилися викиди вуглекислого газу і вихлоп двигуна став більш прозорим. Використання 20 % суміші біодизеля neem призвело до зниження викидів вуглекислого газу на понад 0,14 кілограма на кіловат-годину вироблюваної енергії.
Відомо, що США таки поховали «Північний потік-2»: всі заходи щодо сертифікації газогону зупинено.