Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • Грибок на стелі і вода у підвалах: на Прикарпатті учнів ліцею випробовують на міцність (ВІДЕО)

Грибок на стелі і вода у підвалах: на Прикарпатті учнів ліцею випробовують на міцність (ВІДЕО)

Через те, що у закладі відсутня система водовідведення, на стінах першого поверху – грибок, а в підвалах – вода.

1 хв на прочитання18 Вересня 2021, 21:34
Фото: Суспільне Прикарпаття Фото: Суспільне Прикарпаття
Поділитись:

У Солотвинському ліцеї на Івано-Франківщині приблизно 500 учнів займаються фізкультурою в спортзалі, стеля та стіни якого вкриті грибком, а саме приміщення не здане в експлуатацію.

 Як  розповів Суспільному директор закладу Мирослав Гуменяк, у закладі немає повноцінного актового залу. Їдальню цього року облаштували в будівлі, яка теж не здали в експлуатацію.

Солотвинський ліцей відкрили у 2006 році, щоправда, увели в експлуатацію тільки навчальні приміщення. За словами Мирослава Гуменяка, в облдержадміністрації обіцяли виконати ремонт у спортивному, актовому залах та їдальні за рік. Проте й до сьогодні цього не зробили. На стелі в спортивному залі через відсутність вентиляції завівся грибок.

Пробували, доштуковували, змітали віником, обробляли хлорним розчином, але це не допомагає. Виступає в інших місцях і знову росте грибок. У приміщенні спортзалу в холодну пору проводять заняття навіть попри те, що його не здали в експлуатацію, не обладнали, а стеля там вкрита грибком, розповідає вчитель фізкультури Ігор Кріцак. 

"Важко дуже дітям дихати. Навіть з цим коронавірусом, що є в нас, діти ходять. Вони повинні чистим повітрям дихати, а вони дихають тим, що видихають, — каже Ігор Кріцак. — Спортзал неготовий для того, щоб діти займалися після 15:00, щоб займалися до 18:00, до 17:00, до 19:00. Світла немає. Опалення є, але потрібна вентиляція. Діти побігали, щоб вони мали, де помитися, а води немає. В туалет вони ходять в інший корпус. Тобто тут потрібно просто все доробити".

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.