Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Гороскоп на тиждень 23-29 травня: Близнюкам - кредити, Тільцям - щедра нагорода

Гороскоп на тиждень 23-29 травня: Близнюкам - кредити, Тільцям - щедра нагорода

Наполегливим і рішучим представникам знака посміхнеться удача.

6 хв на прочитання20 Травня 2022, 17:30
Поділитись:

Фінансовий гороскоп на тиждень розповість, кому зі знаків слід з обережністю поставитися до підписання документів, а кому не варто пов'язувати себе кредитами і давати гроші в борг.

Фінансовий гороскоп на тиждень - Овен

На цьому тижні Овнам не слід обертатися на думку оточуючих і продовжувати рух до наміченої мети. Наполегливим і рішучим представникам знака посміхнеться удача. На особливе везіння можна розраховувати в понеділок і вівторок. А вже з четверга вам доведеться грунтовно попрацювати. У цей період не варто пов'язувати себе кредитними зобов'язаннями.

Фінансовий гороскоп на тиждень - Тілець

Тільці розуміють, що для того, щоб досягти великих вершин і розширити горизонти, необхідні додаткові гроші. На цьому тижні у вас вийде знайти нове джерело заробітку або додаткового доходу. На початку тижня можна звертатися до начальства з розмовами про підвищення на посаді або збільшення окладу. У середу обов'язків може додатися, однак і щедра винагорода не змусить себе чекати. У вихідні варто залишити всі справи за порогом і насолодитися відпочинком.

Фінансовий гороскоп на тиждень - Близнюки

На цьому тижні Близнюкам необхідно зосередитися на свої поточні обов'язки і не відволікатися на плітки і інтриги, які поширюються у вашому оточенні. У середу доведеться відстоювати свої переконання і точку зору і заявляти про свої права на щось. У п'ятницю варто утриматися від великих покупок і оформлення кредитів. На вихідних вас може відвідати ідея щодо поліпшення матеріального становища.

Фінансовий гороскоп на тиждень - Рак

Для того, щоб досягти максимальних результатів, Ракам необхідно скласти чіткий план дій і неухильно дотримуватися його. На початку тижня прислухайтеся до свого внутрішнього голосу, а не до порад оточуючих. Підказки інтуїції можуть виявитися вельми корисними. У четвер і п'ятницю не варто позичати гроші іншим, і тримайтеся подалі від ризикових заходів. На вихідних побалуйте себе покупками, інвестиції в здоров'я та імідж швидко себе окуплять.

Фінансовий гороскоп на тиждень - Лев

На початку тижня Леви зможуть задуматися над шляхами підвищення свого рівня доходів. Сприятливий час для розмови з начальством про підвищення зарплати. У четвер і п'ятницю не варто сильно поширюватися про свої досягнення і плани. Це хвастощі може викликати заздрість недоброзичливців. На вихідних ви будете стояти перед вибором як слід відпочити або додатковою роботою, яка обіцяє хороший дохід.

Фінансовий гороскоп на тиждень - Діва

На цьому тижні обов'язків у Дів додатися, проте навіть в такому напруженому графіку ви зможете знайти час для реалізації своїх творчих планів. Не варто поспішати приступати до нового проекту, варто ретельно розпланувати його реалізацію. У п'ятницю вам доведеться займатися нудною рутинною роботою, а вже на вихідних ви будете мотивовані зробити перший крок у напрямку бажаних цілей.

Фінансовий гороскоп на тиждень - Терези

На цьому тижні Терезам необхідно навести порядок у фінансових питаннях і задуматися про те як погасити борги і зобов'язання. У середу або четвер не виключено, що вам повернуть борг або нададуть важливу послугу в подяку за вашу допомогу в минулому. Поради оточуючих в другій половині тижня не сприймайте занадто серйозно, розраховуйте на власні сили. На вихідних можна займатися довгостроковим плануванням і постановкою професійних цілей.

Фінансовий гороскоп на тиждень - Скорпіон

На цьому тижні Скорпіони повинні зосередитися на питаннях зміцнення фінансового становища і збільшення доходів. Матеріальна сфера виходить на перший план. Активність та ініціатива принесе найкращі результати. У середу у вас вийти відстояти свої інтереси і продемонструвати сильні сторони. У другій половині тижня настає найкращий час для зміни сфери діяльності. Приступайте до пошуків джерела додаткового доходу.

Фінансовий гороскоп на тиждень - Стрілець

Стрільці на цьому тижні зможуть швидко орієнтуватися в швидко мінливій ситуації, проте вам варто дотримуватися чіткого плану. Експерименти відкладіть на більш сприятливий час, вибираючи перевірені методи. Самостійна робота принесе найкращі результати. У п'ятницю варто триматися подалі від кредитних організацій, а на вихідних ви зможете знайти рішення проблеми, яке не вимагає великих витрат.

Фінансовий гороскоп на тиждень - Козеріг

На цьому тижні Козерогам не доведеться повністю розслабитися. Ви кинете всі зусилля на досягнення бажаної мети. Однак не забувайте про баланс робота-відпочинок, щоб зберігати продуктивність і уникнути вигорання. На початку тижня на ваші плечі можуть лягти Додаткові обов'язки, правильно оцінюйте свої сили і можливості. У четвер і п'ятницю варто бути обережними з грошима, не виключені збитки і втрати. А на вихідних можна побалувати себе приємними дрібницями.

Фінансовий гороскоп на тиждень - Водолій

Водолії сповнені життєвої енергії, яка спонукає їх братися навіть за найскладніші завдання. Однак варто керуватися здоровим глуздом, реально оцінювати свої можливості і свої ідеї. Не приймайте рішення на емоціях, покладайтеся на голос розуму. В середині тижня остерігайтеся брати на себе фінансові зобов'язання. З обережністю підписуйте документи. На вихідних обговоріть те, що вас турбує з близькими і зможете отримати від них слушну фінансову пораду або допомогу.

Фінансовий гороскоп на тиждень - Риби

Тиждень вдало складеться для тих, хто не боїться швидко змінювати плани і діяти по ситуації. Так, в чомусь доведеться імпровізувати, особливо в понеділок і вівторок, але саме в цей час у вас можуть народитися ідеї, як поліпшити своє фінансове становище. Не бійтеся додаткової відповідальності в середу і четвер — швидше за все укупі з додатковим навантаженням вас чекає і підвищення на посаді або збільшення зарплати. П'ятниця - ризикований час для прийняття рішень у сфері фінансів. Цей день найкраще присвятити особистим цілям або порадитися з складного питання зі своєю другою половинкою. Вихідні - час для відпочинку на природі або активного проведення часу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.