Глобальний екологічний фонд допоможе Україні запустити проєкти зі створення сталої транспортної інфраструктури для захисту біорізноманіття

1 хв на прочитання03 Травня 2024, 16:34

Цей проєкт стане прикладом для подальшого включення питань захисту довкілля

Пілотною стане міжнародна автомагістраль Київ-Чоп, щодо якої буде спроєктовано та реалізовано будівництво екодуків. Саме ця автомагістраль у післявоєнний період стане головною транспортною артерією, яка з'єднує Україну з ЄС. Тож Міндовілля почне впроваджувати європейські стандарти саме тут. 

Для виконання цих цілей в Україні запускається новий проєкт "Інтеграція збереження біорізноманіття у попереднє планування лінійної транспортної інфраструктури в Україні", який фінансуватиметься Глобальним екологічним фондом. Цей проєкт є частиною Комплексної програми розвитку зеленої транспортної інфраструктури (GRID IP), яку очолює Всесвітній фонд природи WWF у США.

Основні компоненти та етапи реалізації проєкту обговорив заступник Міністра з питань європейської інтеграції Євгеній Федоренко з головою Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олегом Бондаренком, представниками Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державного агентства з відновлення та розвитку інфраструктури України, UNEP, WWF-US, WWF-Україна та іншими національними зацікавленими сторонами.

За словами заступника Міністра, цей проєкт стане прикладом для подальшого включення питань захисту довкілля в усі програми та плани інфраструктурної відбудови України.

Більше новин читайте на GreenPost.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: