Догори
Дати відгук

Фітнес-тренер стверджує, що шкідливість цукру — це міф

Тому не варто впадати в крайнощі, підписуючись на марафони «Місяць без солодкого».

1 хв на прочитання01 Жовтня 2021, 07:36
Цукор Цукор
Поділитись:

Фітнес-тренер Віктор Мандзяк запевняє, що загальновживана фраза «цукор шкідливий» — це міф.

«Цукор — глюкоза та фруктоза. Крім цих необхідних нам моносахаридів там більше нічого немає. Нема там отрути якоїсь чи канцерогенних елементів, тільки енергія для мозку, нирок, м'язів та інших тканин нашого тіла», — переконує Віктор Мандзяк.

Фітнес-тренер пояснює, чому цукор називають «білою смертю». Спортсмен говорить, що тут аналогічна ситуація до солі: раціон сучасної людини перенасичений цукрами.

«Виною всьому та ж харчова промисловість: у продуктових супермаркетах де не глянь солодка їжа: шоколад, печиво, торти, йогурти тощо», — говорить Віктор Мандзяк.

Він закликає цінувати своє здоров'я, не піддаватись інстинктивним імпульсам. Ті, хто більше цінує «світле та здорове майбутнє, ніж викид дофаміну у вентральний стріатум тут і зараз», формують свій раціон із натуральних продуктів, наголошує фітнес-тренер.

«А підсолоджений цукром чай чи кава мають право парувати на вашому столі, видаючи тонкий приємний аромат зимовими холодними вечорами. І нічого вам впадати в крайнощі, підписуючись на марафони «Місяць без солодкого», — говорить Віктор Мандзюк.

Також ми розповідали, що залежності від цукру не існує, його не слід виключати з раціону — дослідження.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.