- Головна
- Новини
- Енерго
- Енергоефективність
- Енергетики підбили підсумки ремонтної кампанії за цей рік
Енергетики підбили підсумки ремонтної кампанії за цей рік
За поточний рік українські енергетики провели найбільшу ремонтну кампанію з часів незалежності України.
Поточна зима попри аномальне тепло передбачає багато ризиків. Завдання енергетиків – максимально оперативно лагодити пошкоджену інфраструктуру та підготувати енергосистему країни до можливого випробування холодами. Про це під час спільного брифінгу повідомив заступник міністра енергетики України Микола Колісник.
«Щодо стану енергетичної системи, то за цей рік ми провели найбільшу ремонтну кампанію з часів незалежності України, яка стосується великого комплексу заходів, передусім, ремонту того складу обладнання, яке було можливо поремонтувати. Друге - це будівництво додаткових джерел живлення…Ми розуміємо, що опалювальний сезон передбачає велику групу ризиків, і наше завдання – максимально підготувати енергосистему для стабільної роботи попри всі виклики», – сказав він.
Заступник міністра розвитку громад та територій Тимур Ткаченко своєю чергою зазначив, що в більшості громад опалювальний сезон проходить без особливих труднощів.
«На сьогодні у регіонах інфраструктура готова до можливих раптових морозів, працюють всі вцілілі котельні. Сьогодні опалюється 89% житлових будинків, 94% об'єктів соціально-культурного призначення, понад 90% дитсадків., 82% закладів освіти та 97% закладів охорони здоров'я. Виконано всі роботи згідно із затвердженими графіками, планових ремонтів та робіт», – сказав він.
Як зазначили у Міненерго, у разі кризових ситуацій регіони забезпечені резервним живленням для об'єктів інфраструктури, домівок громадян. Також проведена і триває робота з розвитку розподіленої генерації.
Зважаючи на специфіку регіонів, дані, зібрані в паспортах енергонезалежності, дадуть можливість максимально ефективно спрямовувати донорську міжнародну технічну допомогу для надання необхідного для роботи об’єктів критичної інфраструктури обладнання, а також для забезпечення потреб населених пунктів у розвитку розподіленої генерації.
Більше новин читайте на GreenPost.