Експертиза показала, чиєю кров'ю "плакала" католицька статуя Діви Марії в Італії

2 хв на прочитання20 Лютого 2025, 10:24
Фото: статуя Діви Марії з 2кривавими сльозами" / The week in Italy

Статую з містечка поблизу Риму змусили "здати" кров на ДНК, щоб підтвердити феномен "кривавих сліз".

Статуя Діви Марії з італійського містечка Тревіньяно-Романо, що під Римом, стала дуже рідкісним "носієм" біоматеріалів, чий взірець здали на ДНК-аналіз. Після того, як вона зажила собі великої слави серед вірян, бо "заплакала кров'ю". Результати тесту зробив "диво" малоймовірним, а кримінальну справу проти власниці статуї - цілком перспективною.

Ще у 2016 році, за даними The Guardian, місцева жителька Джізелла Кардія, дуже палка прихожанка католицької церкви, раніше засуджена за шахрайство, купила статую Діви Марії у популярному серед релігійних людей місті Меджугір'я, що у Боснії. Привезла її до Тревіньяно-Романо і встановила на одному з пагорбів, обгородивши склом.

Жінка вирішила зробити її центром поклоніння у рідному містечку. Кардія зробила низку малоймовірних заяв про статую та її "надприродні" властивості і "чудотворність". Вдало складені легенди швидко зажили слави, і до Тревіньяно-Романо потяглися натовпи паломників.

Фото: паломництво до релігійного феномену статуї Діви Марії з "кривавими сльозами" / Napoli Today

Кардіа твердила, що статуя плаче кривавими сльозами, може примножувати їжу, як колись робив Христос. А ще статуя буцімто "передає" Кардії подумки повідомлення і послання для релігійної громади і паломників. Проте деякі віряни висловлювали сумніви в її чесності, стверджуючи, що Кардіа використала їхні пожертви для власної вигоди, обіцяючи побудувати центр для хворих дітей. Тоді люди наполягли на дослідженні "кривавих сліз" статуї.

Результати аналізу показали, що кров, яка з’являлася на статуї, насправді належала самій Гізеллі Кардіа, яка і створила той "релігійний феномен". Адвокатка Кардії, Соланж Маркіньолі, вважає, що плями "кривавих сліз" потребують додаткових досліджень ДНК.

Юристка пояснила, що якщо підтвердиться, що проба ДНК була однопрофільною, це вказуватиме на те, що кров на статуї справді належала лише Кардії, і вона могла зробити фальсифікацію свідомо. Однак, якщо ДНК-тестування виявиться змішаним, то це свідчитиме лише про те, що Гізелла могла бути безпосередньо пов’язана з цією статуєю, оскільки вона часто тримала її в руках і цілувала. 

Щодо місцезнаходження Гізелли Кардії, юристка заявила, що жінка покинула Тревіньяно, і її точне місце перебування невідоме.

Більше новин читайте на GreenPost.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: