Догори
Дати відгук

Для дітей із цукровим діабетом розробили нове шкільне меню

Також в учнівському меню відтепер не буде сосисок і солодкої води

1 хв на прочитання23 Жовтня 2020, 12:35
Фото: Голос громади Фото: Голос громади
Поділитись:

Школярі, які мають особливості в харчуванні, матимуть змогу в шкільних їдальнях обирати страви з окремого меню. Про це на особистій Facebook-сторінці повідомив заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Днями під час роботи групи по реформуванню системи шкільного харчування  МОЗ розробило проєкт постанови КМУ “Про затвердження Норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку”.

“Вперше на законодавчому рівні буде врегульовано питання щодо харчування дітей з особливими дієтичними потребами, такими як цукровий діабет, непереносимість глютену, лактози”, - сказав Ляшко.

Проєкт також передбачає, що школярів не повинні у їдальні навчального закладу харчуватися ковбасами, сосисками, сардельками та замороженими напівфабрикатами. Також у навчальних закладах заборонено продавати учням енергетичні, солодкі та газовані напої, які можуть порушити обмін речовин і призвести до тяжких захворювань. 

До слова, в Китаї сім чоловік померли від отруєння локшиною. Результати досліджень показали, що рівень вмісту отруйного афлатоксину в локшині значно перевищував норму,

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.