Догори
Дати відгук

Ділки-фотографи влаштували для мавпи концтабір (відео)

Тварину "накачували" снодійними препаратами й тримали у холодній кімнаті.

1 хв на прочитання04 Січня 2021, 18:15
Фото ілюстративне Фото ілюстративне
Поділитись:

В Івано-Франківську горе-бізнесмени, які надавали фотопослуги з тваринами влаштували для мавпи жахливі умови існування. Зоозахисникам ГО UAnimals вдалося зафільмувати пекло для тварин на відео.

"Умови для перебування екзотичної тварини далекі від ідеальних. Саме на цьому відео ви можете побачити те, що відбувається за лаштунками веселого фото. Життя тих, кого використовують у фотобізнесі, коротке і повне страждань", - написала екоактивісти у пості під відео.

На кадрах видно обшарпане приміщення з дощаною підлогою. Власники не потурбувалися навіть про доріжки чи килими, щоб мавпу не турбував протяг. Де спить тваринка, теж невідомо. Цілком можливо, що за постіль їй слугує коробка з безладно накиданим сіном.

У кутку - брудна миска з водою. Поруч - флакончик з-під лікарського препарату. Зоозахисники кажуть, що горе-ділки "накачують" мавпу снодійними та гамівними препаратами, щоб тварина поводилася спокійно та не пручалася.

Як стало відомо раніше, на початку грудня зоозахисниця Юстина Дусан створила петицію з вимогою до міської влади Києва заборонити фотопослуги з тваринами та використання їх для жебрацтва. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.