У сфері медицини часом відбуваються важливі події, які водночас можуть стати джерелом нового досвіду або інформації і разом з тим – дати лікарям та медичним працівникам обмінятися досвідом, поспілкуватися у неформальній обстановці, знайти нові контакти.
З кожним роком таких подій (різноманітних форумів, консиліумів, зборів тощо) стає все більше, але досі актуальним є питання про те, де саме дізнаватися про ці події.
В Україні централізовані ресурси профільного характеру лише розвиваються, наприклад одним з таких проектів для лікарів є medznat.com.ua, тож про них варто поговорити докладно.
Проблема інформування медичної спільноти щодо цікавих і важливих подій.
Вже з’явились якісні сайти, які можна використовувати як джерела інформації про важливі події офлайн.
Йдеться про такі ресурси: Український медичний портал – профільний сайт, де окремою рубрикою винесена інформація про різноманітні події у сфері медицини.
Є навіть навігація всередині цього розділу – можна знайти події як за календарем, так і за рубриками. Це дозволяє знайти для себе щось цікаве лікарю будь-якої спеціалізації та просто бути в курсі останніх цікавих івентів на медичну тематику.
Водночас на цьому ресурсі можна знайти цікаві та актуальні новини на різні теми, пов’язані з медициною, отримати інформацію про різні компанії та лікарів, які є у базі даних ресурсу.
Медичний портал MedZnat містить окрему рубрику, яка присвячена саме подіям, які присвячені медицині: вебінарам, семінарам, зустрічам тощо. Подається вся необхідна інформація – час, місце проведення, хто є цільовою аудиторією події тощо.
Зручна навігація дозволяє лікарю або іншому медичному працівнику не загубитися у великій кількості івентів. Крім того, на сайті є інформація про різноманітні освітні програми, новини з медицини, дані про наукові дослідження, праці та актуальна довідкова інформація.
Також про різноманітні події можна дізнатися завдяки приватним блогам та сайтам клінік, на базі яких відбуваються різні івенти. Однак тільки у перерахованих двох сайтах інформація не прив’язана ані до профілю діяльності медичного закладу, ані до конкретного колективу.
Соціальні мережі – найпростіший спосіб створити власний івент. Якщо спілка лікарів або інших медичних працівників хоче створити власну подію, інформаційні підтримка та розповсюдження даних про івент є нагальним питанням, яке найпростіше вирішити завдяки створенню постів у соціальній мережі з метою привернення уваги колег та цільової аудиторії.
Крім очевидного Facebook варто згадати Sermo – соцмережу саме для лікарів. Хоча там є лише англійська мова інтерфейсу і серед українських медичних працівників популярність цієї платформи залишається незначною, сама наявність такої мережі може стати корисною для організаторів.