Догори
Дати відгук

Чи корисно вживати молоко: нарешті є відповідь експертів

Якщо у вас немає алергії, немає жодних причин вважати, що молоко шкодить вашому здоров'ю

2 хв на прочитання21 Березня 2024, 20:45
Чи корисно вживати молоко: відповідь експертів Чи корисно вживати молоко: відповідь експертів
Поділитись:

Сучасний ринок рясніє різноманітними видами молока: соєве, мигдальне, кокосове, вівсяне, та й коров'яче нікуди не поділося. Проте останнім часом все частіше можна зустріти інформацію про те, що його слід уникати.

Чи дійсно це так?

Як пише USA Today, експерти з питань харчування стверджують, що молоко не є шкідливим для людини.

"З точки зору харчування молоко - це дуже поживний продукт. Воно багате на білок, жиророзчинні вітаміни та кальцій. Якщо у вас немає алергії, немає жодних причин вважати, що молоко шкодить вашому здоров'ю", - говорить дієтолог Керолайн Томасон.

Згідно зі статистикою, близько 90% американців не отримують достатньо молочних продуктів. Департамент сільського господарства США рекомендує вживати їх, адже вони роблять значний внесок у збалансований раціон.

Керолайн Томасон радить людям думати про свій раціон як про банківський рахунок.

"Ви робите щоденні депозити та знімаєте кошти. Вибираючи продукти з високим вмістом поживних речовин, ви "збагачуєте" свій рахунок, а роблячи нездоровий вибір, ви ризикуєте його "обнулити". Здорова дієта - це результат наших щоденних виборів протягом тривалого часу. Один продукт не може ні покращити, ні погіршити ваше здоров'я. Спрощення "здоровий/не здоровий" не дає нам розуміти складність харчування та заважає обирати збалансований раціон", - зазначає дієтолог.

Кожна людина сама має вирішити, чи пити їй молоко.

Важливо прислухатися до свого організму: чи виникають після вживання молока негативні симптоми, чи погіршується самопочуття.

Якщо ви відчуваєте "значний розлад травлення" або симптоми алергічної реакції після вживання молока, рекомендується негайно звернутися до гастроентеролога або алерголога.

У інших випадках, якщо ви просто підозрюєте у себе чутливість до лактози, дієтолог радить проконсультуватися з фахівцем перед тим, як викреслювати з раціону такий поживний продукт, як коров'яче молоко.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я