Догори
Дати відгук

Щоденна прогулянка: названо вісім позитивних ефектів для здоров’я 

Прогулюватися можна у будь-який час доби

2 хв на прочитання22 Липня 2021, 21:12
Фото:
Hit FM Фото: Hit FM
Поділитись:

Щоденна прогулянка знижує ризик захворіти 24-ма різними хворобами, у тому числі раку і всіх видів серцево-судинних захворювань. Про це пише storinka.com.ua.

Звичайна прогулянка може принести користь для фізичного, психічного і емоційного здоров'я.

ВІсім корисних ефектів, які можна отримати від щоденної прогулянки:

1.Живете довше. Вчені виявили, що щоденна ходьба пов'язана з меншим ризиком ранньої смерті. Багато хронічні захворювання можна запобігти, зміцнивши кровоносні судини і тренуючи серце під час прогулянки.

2. Зміцнюєте імунітет. Гуляючи, можна отримувати більше свіжого повітря і сонячного світла, а значить і вітаміну D, що принесе користь імунітету. Доведено, що у активних людей більше природних клітин-кілерів, які захищають їх від інфекцій.

3.Покращуєте пам'ять. Рух стимулює кровообіг, а значить, в мозок надходить більше кисню. Крім того, на свіжому повітрі ви поглинаєте більше кисню і покращуєте пам'ять.

4. Боретеся зі стресом. Ходьба розслабляє м'язи, заспокоює нерви, знижує тиск, а також стрес, що добре для здоров'я.

5. Худнете. Під час ходьби ви спалюєте калорії і при цьому не відчуваєте голоду, який часто виникає через великі навантажень.

6. Сприяєте травленню. Прогулянка активізує м'язи живота, м'яко масажуються органи травлення. Це полегшує травлення і допомагає боротися з переїданням.

7. Полегшуєте біль. Ходьба стимулює кровообіг і зміцнює опорно-рухову систему, забезпечує рухливість суглобів. Так можна запобігти біль при русі. Регулярні прогулянки можуть протидіяти втрати м'язової маси, і діють як захист від травм і хронічного болю.

8. Виглядаєте молодше. Під час прогулянок шкіра краще забезпечується кров'ю і киснем. В результаті виходить гарний, здоровий колір обличчя.

Нагадаємо чи можна займатися сексом, маючи високий тиск.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.