Чому порядку вистачає лише на кілька днів і як це можна змінити: кілька простих способів

2 хв на прочитання14 Жовтня 2023, 17:16

Адже неможливо постійно прибирати.

Порядок  справа цікава. День-два — і можна починати спочатку. Нервова система іноді дає збій і хочеться запитати: «Як так? Адже неможливо постійно прибирати!»

Найбільш глобальна помилка, що призводить до такого результату — відсутність системи зберігання, пояснює Телеграм-канал «Життя в порядку».

Що ж їсть порядок?

Не ускладнюйте собі життя. Не хоче ваша дитина складати машинки по лінійці перед сном — виділіть їй контейнер. Чоловік — затятий любитель електроніки? Виділіть контейнер під дроти/гаджети. Перевиховувати не потрібно — будьте гнучкішими.

У кожної комоди/шафи має бути своє наповнення. Не потрібно в речову шафу класти іграшки, а в дитячу — сімейні реліквії.

Перегляньте полиці в шафах. Ідеальна відстань між ярусами — 30 см. Якщо більше — замовте ще полицю чи купіть додаткові органайзери, щоб максимально використати простір.

Не переборщіть із контейнерами. Вибираємо строго за потребою, а не через красу. Заповнюйте їх максимум на 80 %. Так буде акуратно та зручно.

Відштовхуємося від потреб. Ваша дитина не може розлучитися з плюшевими іграшками? Купуйте під них маленький комод або великі кошики. Може, ви фанат рукоділля? Тоді зручно організуйте робоче місце.

«Якщо дотриматися цих пунктів, то вже все візуально виглядатиме краще. Як кажуть, потрібно прибрати все по місцях — і більшість наведення порядку буде позаду. Наше головне завдання — організувати кожному предмету місце. Якщо місце не знаходиться  у сміття. Грубо, але правильно», — ідеться в повідомленні.

Також ми наводили 6 корисних порад, які допоможуть привчити близьких до порядку.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: