Догори
Дати відгук

Через скаргу Трампа на миття волосся у США змінять закон

Питання гігієни та води вирішуватимуть на державному рівні

1 хв на прочитання13 Серпня 2020, 21:58
Поділитись:

Уряд Сполучених Штатів запропонував змінити технічні характеристики душових насадок, щоб збільшити потік води після того, як Трамп поскаржився, що не може нормально помити волосся. Про це повідомляє BBC Україна.

Згідно з повідомленням, місяць тому президент Дональд Трамп заявив про проблеми із миттям волосся: 

"Отже, насадка для душу — ви приймаєте душ, вода не виходить. Ви хочете вимити руки, а вода не йде. Що робити? Просто стояти там довше або приймати душ довше? А моє волосся — я не знаю, як у вас, а у мене воно має бути ідеальним. Ідеальним".

Наразі у США закон 1992 року передбачає, що насадки для душу не можуть давати понад 2,5 галона (9,5 л) води на хвилину. Водночас адміністрація президента США хоче, щоб цей ліміт застосовували до кожної окремої форсунки в пристрої, а не до всієї насадки.

Як зазначається, представники товариства споживачів й екологи заявили, що це марнотратно і не має сенсу. Виконавчий директор проєкту з підвищення обізнаності про стандарти побутової техніки Ендрю де Ласки розповів, що з чотирма, п'ятьма або більше форсунками, "з насадки для душу може виходити 10-15 галонів на хвилину", а такий потік просто вимиє людину із ванної.

У Спілці споживачів США наголошують, що насадки для душу в США "мають високий рівень задоволеності споживачів" і економлять при цьому гроші людей.

Тим часом, експерт заявив, що водою з крану в Україні навіть посуд мити не можна.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.