Догори
Дати відгук

Через коронавірус у Львові зупинять потяги та закриють небо для літаків

Це станеться у тому випадку, якщо найближчими днями кількість нових випадків інфікування на ковід зростатиме ще більше.

1 хв на прочитання05 Квітня 2021, 18:20
Льві може закрити небо для літаків через погіршення ситуації з коронавірусом Льві може закрити небо для літаків через погіршення ситуації з коронавірусом
Поділитись:

Львів може закрити залізничне та авіасполучення з Україною, якщо кількість хворих на ковід у місті й далі невпинно зростатиме. 

Про це стало відомо із повідомлення пресслужби Львівської міськради. 

"Якщо піде погіршення, то можуть закрити все: і авіа, і залізничне сполучення зі Львовом", - сказав очільник міста Андрій Садовий. 

Зараз посилений карантин у Львові діє до 12 квітня. Транспорт міста працює в режимі спецперевезень, безкоштовний проїзд всіх пільгових категорій призупинено. Усі дитсадки перейшли в режим чергових груп для дітей, батьки яких працюють. Школи продовжують навчання у дистанційному режимі.

Але кількість нових хворих на коронавірус продовжує невпинно зростати. Наразі відомо про 1112 шпиталізованих у стаціонари опорних лікарень міста. 

Лише за один день, в неділю, в стаціонар госпіталізували 46 хворих у тяжкому стані.  

Як ми інформували своїх читачів раніше, в Одесі могли розпочати сортування ковідних пацієнтів. Пацієнтів із сатурацією 60 неможливо влаштувати у стаціонари — звідти приходить відмова у госпіталізації через нестачу місць.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost