Догори
Дати відгук

Бiологiчна бомба у Сумах: у мiсто звезли медичнi вiдходи зi всiєї України (фото, відео)

Їх спалюють просто неба. Здоров’я сумчанам це не додає.

1 хв на прочитання11 Червня 2021, 09:24
Фото: Олександр Іванина Фото: Олександр Іванина
Поділитись:

Сумський активіст Олександр Іванина у своєму життєписі у Facebook оприлюднив фото та відео з території біля заводу «Сумихімпром». Він звинувачує місцеву владу та криміналітет у повiльному вбивстві сумчан за допомогою біологічної зброї.

Фото: Олександр Іванина

«Медичнi вiдходи зi всiєї України звозять до Сум, а саме ковiднi тести, колби, пробiрки з кров'ю, з аналiзами на ВІЛ, сифiлiс, гепатити, мільйони використаних шприцiв, також ртутьвмiсне приладдя — термометри, прилади зi ртуттю, середовище для бактеріологiчного дослiдження на туберкульоз, дифтерію кишкову групу iнфекцiй)», — написав Олександр Іванина.

Фото: Олександр Іванина

Активіст повідомляє, що земельна дiлянка, на якiй розташовані тонни медичних вiдходiв, належить Сумськiй мiськiй радi.

Фото: Олександр Іванина

Як відомо, медичні відходи несуть ризики хімічних, токсичних, канцерогенних, мутагенних і радіаційних впливів на організм людини, травматизму та інфікування. Якщо утилізація медичних відходів відбувається шляхом спалювання, то лише у спеціальних печах-інсенераторах при температурі від 1200 °С.

Відео тут.

«Зверніть увагу, що спалювання відходів у печах, які не призначені для цього (наприклад, які використовують для нагріву води або опалення), і на відкритих вогнищах категорично заборонено. Для цього можна використовувати лише інсинератори, на встановлення яких слід отримати відповідні дозвільні документи», — нагадує Центр громадського здоров’я.

Також ми розповідали, як сміттєзвалище на Харківщині забруднило ґрунт і підземні води (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.