Більшість людей у ​​світі помирає від атеросклерозу, і фармфірми цим користуються — кардіолог

2 хв на прочитання16 Лютого 2022, 11:42

Виробникам ліків усе одно, на чому заробляти: якби трави показали свою ефективність, полиці наших аптек ломилися б від них.

Багато пацієнтів із підвищеним холестерином на прийомі у кардіолога починає з фрази: «Лікарю, призначте щось натуральне, статини я не питиму. Вони мають багато побічних ефектів». Про це розповіла лікар-кардіолог Анна Солощенко. Вона говорить, що такий початок розмови не дивує, бо інтернет просто кишить "страшилками".

Однак кардіологія спирається не на "страшилки", а на наукові дослідження, особливо проведені в Європі, Канаді чи США. 

«Причина таких високих доходів фармбізнесу, звичайно ж, у тому, що на нашій планеті мільярди людей, і всі вони хворіють. Попит породжує пропозицію. І що далі, то хворіють все більше, адже сучасний спосіб життя цьому дуже сприяє.

 

Їмо багато і всяку маячню, вибачте. При цьому про натуральність чомусь ніхто не згадує. Ліки нам потрібні натуральні, які в лісі або в саду виросли, а їжа піде будь-яка з супермаркету. Рухаємось мало. Стреси — наше життя. Солодощі та цигарки — наші задоволення. Загалом, кожен із нас зробив чималий внесок у збагачення фармакологічних фірм, тому не потрібно скаржитися чи заздрити. Ба більше,

виробникам ліків абсолютно все одно, на чому заробляти гроші — на травах чи хімічних препаратах. Головне, щоб вони працювали, а отже, продавалися. Тому, якби трави або натуральні препарати дійсно показали себе з ефективного боку для лікування або попередження хвороб, зокрема атеросклерозу, полиці наших аптек ломилися б від «натуральних» статинів.

 

Чому? Та тому, що більшість людей у ​​світі помирають саме від атеросклерозу. Не від раку, не від діабету, не через війни чи епідемії, а через атеросклероз. Тобто люди мільйонами гинуть у нерівній сутичці зі своїми лінощами, небажанням достатньо рухатися і менше їсти. І фармфірми цим користуються, викликаючи наш гнів та осуд. У розвинених країнах це вже визнали і почали з цим боротися, значно знизивши смертність від серцево-судинних захворювань за останні 10 років. Чого не скажеш про нас, на жаль», — констатує Анна Солощенко.

Також ми розповідали, чи варто приймати статини: консультує кардіолог.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: