Американські санкції — це м'ясорубка, з якої можна вибратися тільки у вигляді фаршу: експерт про перспективи Китаю

2 хв на прочитання25 Лютого 2023, 14:14
Image by <a href="https://pixabay.com/users/chuxiyue-7935367/?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=3131411">qi sun</a> from <a href="https://pixabay.com/?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=3131411">Pixabay</a>

Порушника просто вимикають від сучасного технологічного світу.

Новий пакет санкцій уже не про санкції, а про їхнє дотримання та контроль. На цьому наголошує військовий журналіст, головний редактор сайту «Кримінальні новини Ізраїлю» Сергій Ауслендер.

«Захід посилює все це, міцніше закручуючи гайки і намотуючи поверх бетонної стіни колючий дріт.

Американські санкції — хто хоч щось розуміє у питанні, той знає — це така високоточна високотехнологічна м'ясорубка, потрапивши в яку, вже можна вибратися тільки у вигляді фаршу. Вторинні санкції — це не те, щоб ослаблені (типу гомеопатії), ні. Це про тих, хто намагається обійти первинні санкції. І наслідки у них не менш моторошні — повне відрізання від американських і європейських технологій.

Ось вам простий приклад: якась фірма з країни А., викрита у спробі вибудувати схему обходу санкцій або їх прямих порушень потрапляє під роздачу. Windows (американський продукт) не працює — ви порушили такий федеральний закон, айфони (американський продукт) не працюють, електронна пошта (якщо це не Яндекс) не працює, платежі не проходять, кредитні картки заблоковані. Нічого, що стосується США чи Європи — не працює. Все — кам'яний вік. Ну, у крайньому разі, — початок ХХ-го. Порушника просто вимикають від сучасного технологічного світу», — пояснює Ауслендер.

Він наголошує, що наразі «цей меч занесений над Китаєм», який раптом вирішив допомогти Росії зі снарядами. Але, на відміну від, скажімо, Ірану, Китай без глобального світу не зможе — «кому ж інакше все своє добро продавати-постачати».

Нагадаємо, дати Росії зброю чи отримати привід відмовитися допомагати: про що свідчать китайський план припинення війни.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: