Понеділок, 26 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

5 продуктів, які миттєво поліпшать настрій

Продукти, які можуть стати справжньою «швидкою допомогою» для нашого настрою.

2 хв на прочитання13 Жовтня 2020, 08:20 2425
Поділитись:

«Ми - це те, що ми їмо», - говорить стара мудрість. І справді, правильне харчування допомагає нам не тільки виглядати і відчувати себе добре, але і бути більш зібраними, концентрованими, ефективними. А також - справлятися з поганим настроєм і навіть депресією.

Ми склали невеликий список продуктів, які можуть стати справжньою «швидкою допомогою» для нашого настрою.

Бразильські горіхи

У цих горіхах багато селену - мікроелемента, без якого ми стаємо дратівливими, нервовими і швидше втомлюємося. Всього три горіха в день заповнять дефіцит селену, підтримають серце і поліпшать настрій.

Банани

Вітамін В6, якого дуже багато в цих фруктах, необхідні для успішного синтезування серотоніну - гормону гарного настрою. А ще в бананах багато калію, який потрібен не лише для здоров'я серця, але і для підтримки здоров'я нервових клітин.

Чорниця

Якщо ви дбаєте про своє ментальне  здоров'я і займаєтеся профілактикою вікової деменції, вам ніяк не обійтися без чорниці. У цих ягодах багато антоціанів, які володіють антиоксидантними і протизапальними властивостями, допомагають протистояти зниженню когнітивних здібностей, поліпшують короткочасну пам'ять і навіть нормалізують координацію рухів.

Яйця

Ці суперкорисні продукти буквально "нашпиговані" вітамінами групи В, які допомагають запобігти розвитку депресії і покращують настрою. А ще в яйцях багато холіну, який необхідний для нормальної роботи мозку і особливо тих його центрів, які відповідають за короткочасну і довготривалу пам'ять.

Гречка

Гречана каша повинна бути обов'язково на вашому столі, якщо останнім часом ви помітили підвищення тривожності. Цинк, фосфор, магній і вітамін В, яких багато в гречці, покращують кровопостачання і прискорюють передачу імпульсів в мозкових клітинах. Тому гречка не тільки знижує тривожність, а й покращує сон і навіть зменшує головний біль.

Відомо, коли краще їсти гречану кашу  і чи можна вживати її щодня.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.