Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Анонси
  • Відкритий конкурс проєктів для розвитку Бишівської громади

Відкритий конкурс проєктів для розвитку Бишівської громади

18 липня, 09:00 – 19 липня, 18:00
Поділитись:
Додати в календар:

18-19 липня 2024 року благодійна платформа URenew проведе в Бишівській громаді Перший Урбан Хакатон. Це відкритий конкурс проєктів, що стануть основою розбудови громади для покращення інфраструктури, розвитку соціальних та комунальних сервісів, енергоефективності, екології, охорони здоров’я, створення робочих місць тощо. За підсумками Хакатону буде визначено трьох призерів, але організатори конкурсу уточнили, що для всіх представлених проєктів будуть надалі шукати фінансування від інвесторів та донорів - як місцевих, так і міжнародних.

У рамках конкурсу розглядаються проєкти за такими тематиками: 

  • Енергетична незалежність громади та сучасні комунальні сервіси. 
  • Сучасні соціальні послуги для всіх (освіта, медицина, доступність). Інклюзивні рішення.
  • Комфортне середовище для життя. Культура, спорт та благоустрій.
  • Нові робочі місця. Розвиток туризму та культурної спадщини.

До участі в Хакатоні запрошуються міні-команди активістів, від 1 до 10 чоловік, які мають ідеї стосовно відновлення та розвитку малих територіальних громад та готові реалізувати їх на території Бишівської громади. А це: активні мешканці громади, експерти з розвитку інфраструктури та сервісів, девелопери, урбаністи, архітектори, економісти та проектні менеджери. Учасником конкурсу може бути представник будь-якого регіону України, не лише Київщини.

Можливо ви вже готові поділитися своїм успішним досвідом, або презентувати та реалізувати абсолютно нову ідею у середині липня, яка допоможе зробити нашу країну ще кращою та ближчою до європейських стандартів.

Організатори конкурсу - благодійна платформа URenew - також озвучили строки приймання заявок: проєкт має бути зареєстрований до 05 липня, потім у конкурсанта буде тиждень на підготовку або адаптацію команди. З більш повними умовами подання заявки ви можете ознайомитися на офіційній сторінці Урбан Хакатону.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost