Український бізнес навчатимуть ефективно працювати під час енергетичних викликів у межах Академії енергетичної стійкості бізнесу.
Її організували Програма розвитку ООН та ГО Greencubator за підтримки Уряду Японії. Перший дводенний тренінг для бізнесу відбудеться у Харкові 9-10 грудня 2024 року.
Академія енергетичної стійкості бізнесу створена для того, щоб допомогти підприємствам адаптуватися до енергетичних викликів, мінімізувати ризики втрат та ефективніше використовувати енергоресурси. Мета Академії — навчити бізнес впроваджувати стратегії стійкості та створювати нові можливості для розвитку навіть у складних умовах.
Пройти дводенний навчальний курс підприємці можуть у найближчому до себе місті. Тренінги проходитимуть офлайн у період з грудня 2024 по січень 2025 у пʼяти містах України:
До участі у тренінгу запрошують власників бізнесів, управлінців, фінансових директорів, енергоменеджерів, енергетиків середніх підприємств виробничого та сервісного секторів.
Як взяти участь?
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/h5fdnXN9NDEdxVBD8
Відбір учасників відбувається на конкурсній основі з акцентом на малий та середній бізнес, який має від 20 найманих працівників. Програма розвитку ООН забезпечує покриття витрат на транспорт та проживання для учасників з області.
✔️Роман Зінченко — голова правління Greencubator, гостьовий викладач Львівської бізнес-школи УКУ.
✔️ Вадим Литвин — голова Асоціації енергоаудиторів України.
✔️ Станіслав Мельник — директор ТОВ «PDM engineering», енергетик-проєктант.
✔️ Юлія Усенко — голова Всеукраїнської агенції інвестицій та сталого розвитку.
Детальний опис програми дивіться на сайті проєкту: https://greencubator.info/academy-of-energe-sustainability-for-business/
Курс «Академія енергетичної стійкості бізнесу» створений в межах Платформи стійкого бізнесу. Академія Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з ГО «Українська мережа енергетичних інновацій «Грінкубатор» в межах проєкту «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні», що імплементується за підтримки Уряду Японії.