Догори
Дати відгук

«Ботанічні історії», 1–26 жовтня 2021 року

01 жовтня, 09:00 – 26 жовтня, 16:00Київ, вул. Хорива, 19-В
Поділитись:
Додати в календар:

«Ботанічні історії» – це колаборація жінок, різних за фахом, віком, інтересами. Проте їх об’єднує спільна жага — любов до ботанічного живопису! Проєкт представить понад 80 робіт у техніці акварелі від 44 учасників з України, Німеччини, Великобританії, Росії, Швеції.

Проєкт виник із бажання його учасниць передати через призму своєї особистості красу та цінність навколишнього світу. Йдеться про ту красу, яку ми перестали бачити та сприймати у щоденних клопотах, стрімкій гонитві посеред кам’яних джунглів великих міст. Відтак, проєкт можна порівняти з японською традицією ханамі (милуванням квітами), в основі якої лежить глибока філософія — встигнути возз’єднатися з природою за неймовірно короткий період цвітіння дерев.

Мета проєкту «Ботанічні історії» — це нагадування глядачу, що ми заслуговуємо на зупинку у життєвому вирі. Це можливість відпочити, насолодитись красою кольору та форми, що подарувала нам природа. Та найголовніше — своїм прикладом учасниці «Ботанічних історій» показують, що живопис — це не розкіш. А картини — не лише для галерей. Ботанічна ілюстрація — це можливість наповнити простір, що нас оточує, легкістю та красою, надати йому свіжого вигляду. А зробити це можна самотужки, адже більшість художниць, роботи яких представлені у проєкті, не мають професійної мистецької освіти, а дехто взагалі вперше взяв пензля до рук.

Під час експонування робіт учасниці проєкту також можуть запропонувати глядачам безкоштовні лекторії (з історії ботанічного живопису, гербарології тощо) та майстер-класи акварельної ілюстрації для дорослих та дітей.

Організатор: Спіртус Катерина, ботанічний художник, засновниця школи ботанічного живопису Spirtus Art та Ботанічного Клубу, член ASBA (Американська Асоціація Ботанічного Мистецтва).

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

Довідки — за тел.: (044) 425-12-66.

Сайт проєкту «Ботанічні історії»: https://spirtus-art.com/botanical_art_exhibition

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
"Кашель кашлю - рознь!" Чому відповідальні педіатри ніколи не лікують кашель онлайн
2 хв на прочитання2 хвилини тому
Як знизити аутоімунні реакції: осінні рекомендації від дієтолога
3 хв на прочитання6 годин тому
Фото:
UkrMedia
Раз, двічі, тричі: чому вночі ми бігаємо в туалет – пояснює лікар
2 хв на прочитанняВчора
Фото:
ЕТНОХАТА
На Чернігівщині бджоляр робить косметику з меду, крем-мед і питний мед
1 хв на прочитанняВчора
«Жодних сертифікатів, жодної дискримінації»: у Києві продовжує працювати ресторан, котрий не дотримуються карантинних обмежень
3 хв на прочитанняВчора
У Миколаєві у лікарні із коронавірусними хворими закінчився кисень
2 хв на прочитанняВчора
Чому, вилікувавши алергію, можна уникнути лікування туберкульозу
2 хв на прочитанняВчора
Жителі Лівого берега Києва можуть залишитись без тепла – названо причину
3 хв на прочитанняВчора