Вверх
Дать отзыв
  • Главная
  • Новости
  • Еко
  • Єдиний в Україні: на Волині створили парк із вічнозеленими скульптурами (ФОТО)

Єдиний в Україні: на Волині створили парк із вічнозеленими скульптурами (ФОТО)

Скульптури зроблені у формі визначних постатей древнього Володимира.

1 мин на прочтение26 Сентября 2021, 21:21
Фото: Олександр Стемковський Фото: Олександр Стемковський
Поделиться:

На Волині, у  Володимирі-Волинському, поблизу місцевого історичного музею в межах громадського проєкту встановили дев'ять вічнозелених скульптур-топіарів у формі історичних персонажів.

Про це повідомив у Фейсбуці автор ідеї громадського проєкту «Парк інтелектуального відпочинку «Легенда Володимира» Олександр Стемковський.

«Приїхали мої топіари!», – прокоментував Стемковський світлини вічнозелених скульптур.

За його словами, для встановлення скульптур заввишки від 1,6 м до 2,7 м розробили спеціальні 3D-макети з використанням тривимірної комп’ютерної графіки. Каркаси обтягнули спеціальною синтетичною травою.

Фото: Олександр Стемковський

Скульптури-топіари зроблені у формі визначних постатей древнього Володимира. Зокрема, це монах-капуцин з вороном, Юрій Змієборець на коні та зі змієм, охоронець музею, дівчина-княжна, закохана пара з серцем, вартовий міста з сурмою і музична капела музикантів Володимирського колегіуму.

Ідея проєкту «Парк інтелектуального відпочинку «Легенди Володимира» була виставлена на сайті Володимиро-Волинської ОТГ влітку минулого року. Проєкт швидко набрав потрібну кількість голосів і став переможцем голосування.

Фото: Олександр Стемковський

Аналогів такого парку зі скульптурами-топіарами у формі історичних персонажів немає не лише у Волинській області, а й по всій Україні.

Нагадаємо, що на Черкащині заповідний статус отримали каштан Шевченка та гора з червонокнижним тюльпаном.

 

Читайте GreenPost в Facebook. Подписывайтесь на нас в Telegram.