Вверх
Дать отзыв

Масове отруєння водою: у передмісті Києва раптово захворіли мешканці трьох багатоповерхівок (відео)

Про те, що вода забруднена, і її не можна використовувати навіть для купання, людям ніхто не сказав.

1 мин на прочтение05 Июня 2021, 09:30
Масове отруєння водою: у передмісті Києва раптово захворіли мешканці трьох багатоповерхівок я Масове отруєння водою: у передмісті Києва раптово захворіли мешканці трьох багатоповерхівок я
Поделиться:

Отруїлися водою з кранів. У передмісті Києва раптово захворіли мешканці трьох багатоповерхівок. Практично в кожні йродині є хтось, кому стало зле, деякі діти  — в лікарнях під крапельницями. При цьому, як інформує СТБ, воду як пили, так і просто купалися.

"Практично в кожній родіині потруїлися люди. Просто хтось важче переніс, хтось легше", — говорять мешканці будинків у Софіївській Борщагівці.

Причиною масового отруєння стала жадібність забудовника. Він вирішив заощадити на підключенні до каналізації і врізався в неї нелегально. Про те, що вода забруднена, і її не можна використовувати навіть для купання, людям ніхто не сказав.

А коли водоканал це помітив і перекрив трубу, нечистоти полилися на вулицю і в кінці кінців потрапили в свердловину, з якої люди і отримують воду.

Голова ОТГ говорить, що не може втрутитися в ситуацію, адже ОТГ не контролює забудовників і не видає технічних умов на водопостачання та водовідведення, не приймає будинки в експлуатацію. Людей, говорить Олесь Кудрик, спокушає ціна, і не всі розуміють, що низька  ціна може бути через "невидимі проблеми".

Забудовник ніби вийшов на контакт з людьми і пообіцяв владнати ситуацію з каналізацією, проте мешканці не вірять у його дії. 

До слова, в Одесі пацієнтку на візку магнітне поле засмоктало в апарат МРТ.

Читайте GreenPost в Facebook. Подписывайтесь на нас в Telegram.