Вверх
Дать отзыв

До якого числа діятимуть пільгові тарифи на газ для населення

Купувати блакитне паливо за соціальною ціною можна буде ще й у березні.

1 мин на прочтение15 Февраля 2021, 18:20
Пільгові тарифи для населення продовжили до кінця березня Пільгові тарифи для населення продовжили до кінця березня
Поделиться:

Користуватися газом за пільговою ціною 6,99 грн за кубометр блакитного палива українці зможуть до останніх чисел березня. Далі ціну на газ регулюватиме ринок, попередила заступниця керівника ОПУ Юлія Свириденко під час Всеукраїнського форуму "Україна 30", який стартував 15 лютого.

"Більшість учасників ринку пішли назустріч споживачам і, розуміючи важку ситуацію, яка є в країні у зв’язку з ковідом та зниженням ділової активності, пішли на те, щоб теж встановити ціну реалізації газу 6,99 гривні в січні, лютому та березні", - сказала Свириденко. 

За словами спікера, ціна природного газу має встановлюватися в ринковий спосіб, постачальники мають конкурувати за споживача. 

Для цього необхідно активізувати завершення створення повноцінного ринку газу. Також треба посилювати роль регуляторів – Антимонопольного комітету, НКРЕКП – та усунути перешкоди для споживачів у процесі зміни постачальника газу.

Як ми інформували раніше, в Києві тарифи на воду та опалення до кінця квітня підіймати не будуть. Це гарантує Меморандум, який підписали Віталій Кличко та Кабмін.  

Читайте GreenPost в Facebook. Подписывайтесь на нас в Telegram.